Mamak Belediye Başkanı Köse, ilçede yeni bir işyerinin açılışına katıldı

Mamak Belediye Lideri Murat Köse, ilçedeki Başak Mahallesi’nde besin alanında faaliyet verecek yeni bir iş yerinin açılışına katıldı. Mamak …

Hediye sipariş alışveriş ankara
13.06.2021
A+
A-

Mamak Belediye Lideri Murat Köse, ilçedeki Başak Mahallesi’nde besin alanında faaliyet verecek yeni bir iş yerinin açılışına katıldı.
Mamak Belediye Lideri Murat Köse, Başak Mahallesi’nde yiyecek dalında faaliyet gösterecek bir iş yerinin açılışına katıldı.
Lider Köse, işyeri sahibi ve vatandaşlarla yeni işyerini gezerek halka sunulacak hizmetler ile ilgili bilgiler aldı.

“Esnafımızın karı artıyor”
İşletmenin açılışında konuşan Lider Köse, işyerinin ilçeye hayırlar getirmesi dileğinde bulunarak, “İlçemizde açılan her iş yeri bizler için kıymetli.


Zira açılan her işyeri yeni istihdam demek. Hoş Mamak’ımız her alanda büyüdükçe, yeni işyerleri açılıyor, esnafımızın yararı artıyor. İlçemizde böylesine işyerlerinin çoğalmasını temenni ediyorum. Her açılan yeni iş kapısı Mamak’ımızda daha fazla insanın iş bulmasına aş bulmasına imkan hazırlıyor demektir. Biz hoş Mamak’ta insanlarımızın daha fazla iş bulması aş bulması için çalışmaya çaba ve devam edeceğiz. İş yeri sahibimizin açtıkları bu kapının hepimizin güzel ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Burada çalışacak olan kardeşlerime daha şimdiden iyi çalışmalar kazasız belasız çalışmalar temenni ediyorum.

İş yeri sahibimizin buradan elde edeceği yararların hayırlara vesile olmasını, daha yeni yeni iş yerleri açmasına imkân hazırlamasını, daha çok beşere iş daha çok beşere aş vermesi için güzel yararlar vermesini temenni ediyorum” sözlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Mamak’ta bir yılda bin 9 adet iş yeri ruhsatı verildi
Mamak Belediyesi geçtiğimiz Ocak ayından itibaren iş yeri açmak isteyen bin 9 girişimciye ruhsat verdi.


En çok ruhsat verilen iş kolu ise, market, kuruyemiş dükkanı ve unlu mamuller imal ve satış yerleri oldu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.