NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI

NALLIHAN SON DAKİKA

Koçak Gold Reklamı Nallıhan’da Çekildi-VİDEO

Koçak Gold Reklamı Nallıhan'da Çekildi-VİDEO

Kuyumculuk sektörünün lider firmaları denince ilk akla gelen markalardan biri olan Koçak Gold, Son reklam filminin çekimlerinin büyük kısmı Nallıhan’da yapıldı. Şu an televizyonlarda dönen reklamlarda Nallıhan ibaresi yer almaktadır.

KOÇAK GOLD FİRMASI HAKKINDA BİLGİ

1958 yılında Ankara’da kuruldu. Kaliteli hizmet anlayışı prensibiyle tercih edilen bir marka olmanın gururunu yaşayarak günden güne büyüdü…

Nallıhanhaber Whatsapp

Bugünse Koçak Gold, İstanbul ve Türkiye genelinde olmak üzere toplam 28 konsept mağazası ve 1000’i aşkın satış noktasıyla sektörde yerini almaktadır. Bünyesinde, 14 ayar altın, 18 ayar altın ve 22 ayar altın ile pırlantalı mücevherlerden, özel tasarım koleksiyonlara kadar birçok ürünü bir arada aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Sektörün marka vitrini konumundaki Nuruosmaniye’ de bulunan Marka Yönetim Merkezi ile Koçak Gold, birçok ülkeye de ihracat gerçekleştirerek yurtdışında da tercih edilen bir marka olmaktadır. Özellikle sektörde adını sağlam ve güvenilir bir marka olarak konumlandıran Koçak Gold’ un en büyük hedefi ise, Türkiye’de ve yurtdışında günden güne istikrarla daha çok büyümek ve en çok tercih edilenler arasındaki yerini daha da sağlamlaştırmaktır.


NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASINALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.