Keçiören’deki Millet Bahçesi’nin ihalesi 31 Ağustos’ta

Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, Ankara’nın en büyük Millet Bahçesinin Keçiören’e inşa edileceğini ve ihalesinin de 31 Ağustos’ta …

Hediye sipariş alışveriş ankara
02.06.2021
A+
A-

Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, Ankara’nın en büyük Millet Bahçesinin Keçiören’e inşa edileceğini ve ihalesinin de 31 Ağustos’ta yapılacağını söyledi.
Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok Ankara’nın en büyük Millet Bahçesinin Keçiören’e inşa edileceğini ve ihalesinin de 31 Ağustos’ta yapılacağını söyledi.
Mevzuya ait açıklamalarda bulunan Lider Altınok, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un ilçemizi ziyareti sırasında hizmete açtığımız ve hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizle ilgili istişarelerde bulunduk. Bağlum bölgemize inşa edeceğimiz 436 bin metrekarelik Millet Bahçesi için de çalışmalarımızı hızlandırdık. İhalemizi 31 Ağustos’ta yaparak Ankara’ya nefes aldıracak olan Millet Bahçemiz için birinci kazmayı vuracağız” dedi.

Yatırım Bedeli 70 milyon TL
Keçiören Belediyesi ile Etraf ve Şehircilik Bakanlığı işbirliğinde yürütülecek olan çalışmayla büyük bir dinlenme alanını Başkent’e kazandırmış olacaklarının altını da çizen Altınok, “Ankara`ya Atatürk Orman Çiftliği’nden daha büyük bir yeşil alan kazandırmış olacağız.


Bu projemiz Ankara`ya nefes aldıracak çok büyük bir akciğer olacak.

Ankara’nın en büyük Millet Bahçesi Keçiören’de yer alacak. Kentimizi bir cazibe merkezi haline getirecek projemiz Bağlum bölgemizin gelişmesi için de büyük bir kıymet taşıyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Önümüzdeki yılsonuna kadar da bu projemizi tamamlayarak yatırım kıymeti yaklaşık 70 milyon TL olan eserimizi hizmete açacağız” sözlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.