Keçiören’de sünnet etkinliği başlıyor

Keçiören Belediyesi tarafından toplumsal belediyecilik anlayışıyla her yıl klasik olarak gerçekleştirilen toplu sünnet aktifliği 12 Temmuz …

Hediye sipariş alışveriş ankara
10.07.2021
A+
A-

Keçiören Belediyesi tarafından toplumsal belediyecilik anlayışıyla her yıl klasik olarak gerçekleştirilen toplu sünnet aktifliği 12 Temmuz pazartesi günü başlıyor. Belediye Lideri Turgut Altınok, “Geleceğimiz, umudumuz ve ikbalimiz olan çocuklarımız için fiyatsız sünnet hizmetimizi bu yıl da gerçekleştiriyoruz. Sünnet için müracaatlarımızı sona erdirdik ve pazartesi günü sünnet süreçlerini başlatıyoruz. Rabbim, sünnet olacak olan her bir çocuğumuzun düğünlerini de görmeyi nasip etsin” dedi.
Keçiören Belediyesi, muhtaçlık sahibi ailelerin çocuklarını sünnet ettirebilmeleri için fiyatsız olarak gerçekleştirdiği sünnet aktifliğini 12 Temmuz Pazartesi günü başlatıyor.

Toplu sünnet faaliyetinin çocuklar ve aileler için kıymetli bir hizmet olduğunun altını çizen Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, “Ülkemizi muasır medeniyet düzeyine, 2023 maksatlarına taşıyacak geleceğimiz olan çocuklarımızın özel günlerinde de yanındayız. 1994 yılında birinci misyona geldiğimizde 30 yaşındaydım.

Hediye sipariş alışveriş ankara

O vakit sünnetini yaptığımız evlatlarımızın artık nikâhlarını kıyıyoruz. Sünnet olan her bir yavrumuzun vatanımıza ve milletimize güzel olmasını temenni ediyorum” tabirlerini kullandı.

Sünnet süreçleri kayıt sırasına nazaran belediyenin protokol imzaladığı özel hastanede gerçekleştirilecek.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.