Kapadokya’da gökyüzünde görsel şölen

Türkiye’nin değerli turizm merkezlerinden Kapadokya’da gündoğumu ile havalanan sıcak hava balonları gökyüzünde görsel şölen oluşturdu. Türkiye …

Hediye sipariş alışveriş ankara
14.06.2021
A+
A-

Türkiye’nin değerli turizm merkezlerinden Kapadokya’da gündoğumu ile havalanan sıcak hava balonları gökyüzünde görsel şölen oluşturdu.
Türkiye’nin değerli turizm merkezlerinden ve sıcak hava balon cinslerinin başşehri pozisyonundaki Kapadokya’da gündoğumu ile havalanan sıcak hava balonları gökyüzünü renklendirdi.
Sıcak hava balonları, dünyanın dört bir tarafından gelen turistlerin, bölgedeki tarihi, kültürel ve doğal hoşlukları kuş bakışı izlemelerine imkan sunuyor.

Kapadokya’da sıcak hava balon cinslerine katılamayan binlerce kişi ise Göreme Aşıklar Zirvesinde buluşarak sıcak hava balonlarının gökyüzünde ki görsel şölenini fotoğraflaması dikkatlerden kaçmadı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Kapadokya bölgesine İstanbul’dan geldiğini söyleyen Fatma Kebapçı, “ Kapadokya’nın çok hoş ve büyüleyici bir kent olduğunu düşünüyorum.

Peribacaları ve gökyüzündeki balonların imajları kendisine hayran bırakıyor.

Buraya gelmeyen bireylere buraları görmelerini katiyen öneririm.

Zira dünyada buranın tek olduğunu düşünüyorum” dedi.

Kapadokya bölgesini eşi ile birlikte ziyarete geldiğini söz eden Nazım Güçlü ise açıklamasında, “2 gündür Kapadokya’dayız.

Hem tarihi hem fizikî özellikleri ile çok hoş bir kent.

Kapadokya herkesin görmesinin gerektiği bir yer.

Bilhassa sabahın erken saatlerinde burada balonların görsel şölenini herkesin izlemesinin öneririm” diye konuştu.Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.