Kapadokya’da Babalar Günü gökyüzünde kutlandı

Türkiye’nin kıymetli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde sıcak hava balonları bu sefer babaların bu keyifli gününe ortak oldu. Ürgüp …

Hediye sipariş alışveriş ankara
21.06.2021
A+
A-

Türkiye’nin kıymetli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde sıcak hava balonları bu sefer babaların bu keyifli gününe ortak oldu.
Ürgüp Belediyesi tarafından Babalar Günü hasebiyle hayatında birinci defa balona binecek olan 10 baba için Kapadokya’da balon tipi düzenlendi.
Ürgüp Belediye Lideri Mehmet Aktürk ve beraberindeki babalar bu sabah gün doğumunu gökyüzünde karşılayarak Babalar Günü’nü gökyüzünde kutladı.
Ürgüp Belediye Lideri Mehmet Aktürk bu özel günde değerli babalarımız ile Ürgüp’ümüzü temsil eden ve balona birinci kez binecek olan babalarımız ile Babalar Günü’nü gökyüzünde kutluyoruz dedi.
Aktürk, “ Şuan sabahın erken saatlerinde bu özel günde özel babalarımız ile değerli babalarımız ile Ürgüp’ümüzü temsil eden ve balona birinci sefer binecek babalar ile bu Babalar Günü’nde daima birlikte balon tipine çıkacağız.

Bizlerde hem şuan hayatta olan hem de ebediyete uğurladığımız tüm babalarımızın bu özel gününü Ürgüp olarak Ürgüp Belediyesi olarak kutlamayı bu biçimde değişik bir ambiyans ile yaşatalım istedik. Bu vesileyle Ürgüp’te birinci sefer balona binecek 10 tane değerli beşerle bugün birlikteyiz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Tüm Türkiye’deki değerli insanların, çınarlarımız, öğreticilerimiz, ustalarımız olan o değerli babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.
Hayatında birinci kere balona binme sevincini yaşadığını tabir eden Ali Duygulu’da açıklamasında, “ Birinci sefer balon çeşidine katılıyorum.

Bu keyifli günümüzde bütün babaların Babalar Günü’nü kutluyorum.

Ayrıyeten Ürgüp Belediye Liderimize bu türlü kıymetli bir günde bize sürpriz yaptığı için çok teşekkür ederim” diye konuştu.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.