Kahramankazan’da parklar göz kamaştırıyor

Kahramankazan’da park ve bahçeler rengârenk imgesiyle göz kamaştırırken, belediye takımları vatandaşların ağır ilgi gösterdiği parklarda bakım ve …

Hediye sipariş alışveriş ankara
18.06.2021
A+
A-

Kahramankazan’da park ve bahçeler rengârenk imgesiyle göz kamaştırırken, belediye takımları vatandaşların ağır ilgi gösterdiği parklarda bakım ve paklık çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kahramankazan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü grupları, vatandaşların ağır ilgi gösterdiği ilçe genelindeki park, bahçe ve yeşil alanlarda başlattığı bakım, tamirat ve paklık çalışmalarını sürdürüyor.
Gruplar, park ve bahçelerde budama, çim biçimi, ilaçlama, çiçek ve ağaç dikimi, bank, kamelya ve piknik masalarının tamiratı üzere birçok alanda kapsamlı çalışmalar yürütüyor. Vatandaşların ağır olarak ilgi gösterdiği park ve bahçelerdeki bu çalışmalar parkların çehresini değiştiriyor.

Yenilenen park ve bahçeler rengârenk imgesiyle göz kamaştırıyor. Parklarda maske, aralık ve paklık kurallarını da denetleyen gruplar, ayrıyeten yol kenarlarında büyüyen yabani otların paklığı ile ağaçlık alanların paklığı ve ilaçlanması ile de yakından ilgileniyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

“Üzerimize düşeni yapıyoruz”
Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, vatandaşların park, bahçe ve yeşil alanlara ağır ilgi gösterdiğini belirterek, kendilerinin de bu doğrultuda üzerlerine düşeni eksiksiz olarak yaptıklarını söyledi.


Oğuz, “Özellikle sıcak havalarda park ve bahçelerimize ağır ilgi gösteren vatandaşlarımızın, buralara geldiklerinde rahat ve huzurlu olabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Vatandaşlarımıza en yeterli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Sonbaharın hoşluğunu park ve bahçelerde yaşayan vatandaşlarımız için seferber olmuş durumdayız ve buraları daima temizliyor, bakım ve tamirattan geçiriyoruz.

Gruplarımız buralarda aralık, maske ve paklık kurallarını daima olarak denetliyor” diye konuştu.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.