Jandarma en uzun gecede de görevde

Yılın 365 günü 7 gün 24 saat misyonunun başında olan jandarma timleri yaptıkları çalışmalarla huzur ve inanç verirken, en uzun gecede de …

Hediye sipariş alışveriş ankara
22.12.2020
A+
A-


Yılın 365 günü 7 gün 24 saat misyonunun başında olan jandarma timleri yaptıkları çalışmalarla huzur ve inanç verirken, en uzun gecede de vazifesinin başından ayrılmadı. Elazığ’da jandarma timleri sokak hayvanlarını unutmayarak belirledikleri noktalara mama bıraktı.

Türkiye genelinde olduğu üzere Elazığ’da da alanda çalışmalarını faal bir halde sürdüren Vilayet Jandarma Komutanlığı takımları, kentin dört bir yanında yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık’ta da misyon yaparak huzur ortamını sağlamaya devam ediyor. Gruplar, kırsal alanlar ve tarihi bölgelerdeki sabit noktalarda tuttukları nöbetin yanı sıra pandemi sürecinde de devriye gezerek hem asayişi sağlıyor hem de sokak hayvanlarını besliyor. Bilhassa 24 Ocak’ta 41 kişinin hayatını kaybettiği 6.8 büyüklüğündeki sarsıntıda alanda polislerle birlikte misyon alan jandarma takımları gönüllere dokunmuştu. Jandarma, yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık’ta da medeniyetler beşiği olarak bilinen kent merkezine 6 kilometre uzaklıktaki tarihi Harput Mahallesi’nde vatan nöbeti tutarken, her gün akşam devam eden kısıtlama nedeniyle sokak hayvanlarını da beslemeyi ihmal etmiyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.