İzmir’de sahil bandına 2 kilometre kumdan set

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde sağanak yağışlardan ötürü denizin taşarak çok sayıda site bahçesi, birtakım dükkanlar ve araçların su altında …

Hediye sipariş alışveriş ankara
15.12.2020
A+
A-


İzmir’in Karşıyaka ilçesinde sağanak yağışlardan ötürü denizin taşarak çok sayıda site bahçesi, birtakım dükkanlar ve araçların su altında kalmasının akabinde yeni bir taşkına karşı kıyı bandına yaklaşık 2 kilometre kumdan set oluşturuldu.

İzmir’de 4 gündür devam eden sağanak yağışlardan ötürü Karşıyaka ilçesi Mavişehir Mahallesi’nde denizin taşması sonucu çok sayıda site bahçesi, birtakım dükkanlar ve yol kenarında bulunan araçlar su altında kalmıştı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı itfaiye takımlarınca gün içerisinde bölgede oluşan tahribatın giderilmesi için çalışmalar gerçekleştirilirken, sular altında kalan araçlar alımlı vasıtası ile bulundukları noktadan kaldırılmıştı. Akşam saatlerinde de çalışmalarına devam eden itfaiye grupları yollarda ve site bahçelerinde taşkın sonrası paklık çalışmalarına devam ederken, kıyı bandında ise 4 takım ve 40 işçi tarafından mümkün yeni bir taşkına karşı kepçe ile yaklaşık 2 kilometre kumdan set çekildi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.