DOLAR

33,0413$% 0.65

EURO

36,0249% 0.4

STERLİN

42,9931£% 1.08

GRAM ALTIN

2.559,20%0,41

ÇEYREK ALTIN

4.146,00%0,67

BİTCOİN

1962757฿%2.6687

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

İYİ PARTİ BİRİNCİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI EMRAH BİLEN

 

27750111_10213535318611680_657076463272054400_n 27752638_399694927123449_6636567213303630543_n 27939138_2177221659164645_1885389354_n 27990662_2177221752497969_836931281_o  İYİ Parti Nallıhan İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi 11 Şubat 2018 Pazar günü parti binasında gerçekleştirildi.

İYİ Parti 1.Olağan Kongresine Ankara 2.Bölge Eski Milletvekili Mehmet Arslan, İYİ Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Burak Dalgıç, Zülfikar Altay, Salih Demir, Erol Arslan, Emrah Bilen katıldı.

Kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı, daha sonra İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajı okundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşeher’in Mesajı; Değerli İlçe Başkanım, değerli ilçe yönetimi ve bugün aramızda olma fedakarlığını göstermiş değerli üyelerimiz. Medeniyetin yolunu cesurlar döşer diyerek çıktığımız bu yolda, aynı cesareti gösteren kahraman dava arkadaşlarım; İYİ Parti ve Milletin adına her biriniz sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Bu topraklar için canını ortaya koymuş şehitlerimizin ruhları şad olsun. Vatan toprağı için mücadele eden Mehmetçiğimiz sağ olsun, var olsun, bizleri bu çatı altında buluşturan Yüce Rabbime şükürler olsun. Bizler İYİ Parti’deyiz çünkü bizler demokrasinin ayaklar altına alınmasına seyirci kalamıyoruz. Çünkü bizler haksızlığa, hukuksuzluğa karşı susup oturamıyoruz. Çünkü gençlerimiz mutsuz ve umutsuzken bizler mutlu olamıyoruz. Çünkü bizler binlerce yıllık tarihimizin ve Atatürk’ün emanetini sahipsiz bırakamıyoruz. Çünkü bizler Türk Milleti’nin huzur içinde, refah içinde, çok daha İYİ bir Türkiye’de yaşayabileceğine inanıyoruz.

  Türkiye İYİ olacak dedik ve bu yolda tüm gücümüzle, sizlerle birlikte, Milletimizle birlikte emin adımlarla yürüyoruz. Henüz kuruluşumuz üzerinden birkaç ay geçmiş olmasına karşın “ne mutlu bizlere ki” İYİ Parti Türkiye siyasetinde en ön sıradan yer edinmiş ve milyonların umudu olmayı başarmış bir hareket haline gelmiştir. Kurulamaz dediler kurulduk, tutunamaz dediler tutunduk. Bugün de iktidar olamaz diyorlar andım olsun ki yarın da iktidar olduğumuzu göreceğiz.

  Her gün nefret saçanlar, topluma nifak sokanlar, kavga etmeyi maharet bilenler, koltuğa yapışmayı başarı sayanlar İYİ Parti’yi anlayacaklar. İYİ Parti bir kardeşlik hareketidir. İYİ Parti bir kucaklaşma hareketidir. Nefretin, kavganın, bağrışmanın hüküm sürdüğü kara bulutları dağıtmak için buradayız. Senin dilin ne demedik, senin inancın ne diye sormadık “Ne olursan ol gel” diyen Mevlana misali toplumun her kesimine kucak açtık. Sizlere düşen göre il il, ilçe ilçe, mahalle mahalle bu kucaklaşmayı yurdun dört bir köşesinde sağlamak olacaktır. Sizlere düşen görev liyakat sahibi her insanımıza partimiz içinde bir yol açmak olacaktır.

  Türkiye’nin İYİ olması için öce bizler İYİ olmalıyız. Kuruluşumuzda olduğu gibi bu sevgi mabedine katılmak ve milletine hizmet etmek için, kapımıza gelen milyonlarca vatandaşımız olacak. Her birini kucaklayın, her birini dinleyin. Ve samimi duygularla bu ülkeye hizmet etmek isteyen herkes İYİ Parti çatısı altına davet edin. Bizler ne %40 ile ne %50 ile yetineceğiz. Bu mücadele %100’ün hayır duasını alana kadar devam edecektir. İYİ Parti sizlerin fedakarlıklarıyla bu günlere geldi ve inanıyorum ki sizlerin aklı ve azmi ile birlikte geleceğe yürüyecek. İlçe kongremiz hayırlı olsun. Allah hepimizin yolunu açık etsin Sevgi ve saygılarımla…”

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajının okunması büyük alkış tufanıyla birleşti.

Divan Kurulu Başkanlığına Genel İdare Kurul Üyesi Mehmet Arslan, Divan Başkan Yardımcılığına İl Başkan Yardımcısı Burak Dalgıç ve Katip Üyeliklerine Zülfikar Altay, Salih Demir, Erol Arslan oy birliği ile seçildiler.

Ankara Eski Milletvekili Mehmet Arslan Açılış Konuşmasında; Zeytindalı Hareketinde şehit olan Kahraman Askerlerimizi rahmetle anarken, Aziz Türk Milletine baş sağlığı dileklerinde bulundu.

İYİ Parti İlçe Başkan Adayı Emrah Bilen yaptığı konuşmasında; “Sayın Milletvekilim, sayın İl Yöneticilerim, kongremizin pek muhterem delegeleri hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor ve hoş geldiniz, şeref verdiniz diyorum. Sözlerime başlamadan önce dün şehadet mertebesine ulaşan 12 kahraman askerlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum. Ailelerine ve Aziz Türk Milletine baş sağlığı diliyorum. İYİ Parti Nallıhan İlçe Teşkilatımızı kısa sürede kurup ilçe meydanına hakim bir noktada faaliyete geçiren başta kurucu ilçe başkanımız Yener Samur’a ve çok kıymetli yönetimine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Gece uyumadan, gündüz oturmadan var gücümüzle partimiz için çalışıp çalınmadık kapı gidilmedik köy bırakmayacağız, ülkemiz ve milletimiz için üstlendiğimiz bu kutsi vazifede siz değerli büyüklerimin, kardeşlerimin desteklerini bekliyorum, kıymetli vaktinizi bizlere ayırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmalarının ardından seçime geçildi. Tek Liste olarak girilen seçimde başkan adayı Emrah Bilen’in listesi kazandı.

İYİ Parti Nallıhan İlçe Başkanlığına seçilen Emrah Bilen kapanış konuşmasında, İYİ Parti ilçe delegelerine, parti üyelerine bu seçimden dolayı vakitlerini ayırdıkları için teşekkür dileklerinde bulundu.

İYİ Parti Nallıhan İlçe Başkanlığına Seçilen Yönetim Kurulu Asil Üyelerinin İsimleri; Ferhat Özer, Harun Ayhan, Hasan Çakıcı, Orhan Duman, Sevcan Yıldırım, İlknur Güdücü, Özkan Yıldız, H.Eralp Ekici, Ferhat Öz, Seyfi Köksal, Şerif Atalan, Emrah Çetiner, Fercan Tarhan, Züleyha Pamuk, Şuayip Kırmaz, Yunus Öztürk, Mehmet Özbek, Emine Şavk, Tuğçe Kıymet, Sunay Kolay, Turgay Sayar, Ayhan Esenkar, ,Üst Kurul Delegeleri Asil ise; Emrah Bilen, Yener Samur, Sevcan Yıldırım, Ferhat Özer getirildi.

 

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

NALLIHAN’DA ÇOCUKLAR İÇİN KUR’AN KURSU AÇILDI

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0