NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI

Nallıhan Bilgi Yarışması

İstanbul’da özel harekat destekli dev narkotik operasyonu

İstanbul Narkotik Cürümlerle Savaş Büro Müdüriyetine bağlı ekipler, Şafak vakti Üsküdar başta olmak üzere evvelce belirlenen çok sayıda adrese …

29.06.2020
A+
A-


İstanbul Narkotik Cürümlerle Savaş Büro Müdüriyetine bağlı ekipler, Şafak vakti Üsküdar başta olmak üzere evvelce belirlenen çok sayıda adrese helikopter destekli operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda silah ve çok sayıda uyuşturucu unsur bulundu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Kabahatlerle Savaş Bürosu ekipleri, sabah saat 06.00 sıralarında, ’torbacı’ olarak bilinen sokak satıcılarına yönelik olarak Şahsi Harekat destekli Üsküdar, Ümraniye merkezli Ataşehir, sancaktepe, Maltepe olmak üzere 5 ilçede 400 polisin iştirakiyle 53 adrese eş vakitli operasyon düzenlendi. Polis helikopterinin de destek verdiği operasyon kapsamında, Şahsi Harekat polisleri tarafından baskın gerçekleştirildi. Narkotik polisleri, içeride bir müddet arama yaptı. Yapılan arama neticesinde mont ve yatakların altında uyuşturucu hususa rastlandı. Çeşitli adreslere yapılan baskınlarda 55 şahıs gözaltına alınıp çok sayıda silah ve uyuşturucu ele geçirildi.

Nallıhanhaber Whatsapp


NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASINALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.