İstanbul’da çocuklar karın tadını çıkarırken sürücüler zor anlar yaşadı

İstanbul’da tesirli olan kar yağışıyla birlikte kentin birçok noktası beyaza büründü. Kar yağışını fırsat bilen çocuklar sokağa çıkma …

Hediye sipariş alışveriş ankara
17.01.2021
A+
A-


İstanbul’da tesirli olan kar yağışıyla birlikte kentin birçok noktası beyaza büründü. Kar yağışını fırsat bilen çocuklar sokağa çıkma kısıtlamasını unutarak karın keyfini çıkardı. Şoförler ise kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini sağlayamayarak güç anlar yaşadı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmede İstanbul’da öğlen saatlerinden itibaren kar yağışının başlayacağı açıklanmıştı. Öğlen saatlerinde başlayan kar yağışı akşam saatlerinde şiddetini arttırarak kentin birçok noktasında tesirli oldu. Sokağa çıkma kısıtlamasını karşın çocuklar dışarı çıkarak doyasıya eğlendi. Vatandaşlar ise kayganlaşan yolda araçlarıyla ilerlemekte hayli güç anlar yaşadı.

Kar yağışı sonrası sokağa çıkan mahalle sakini Ali Öztekin, “Çocuklarla birlikte sokağa çıktık. Kar topu oynuyoruz, çok memnunuz. Beklenen kar şükür geldi. İnşallah kuraklık içinde bir yararı olur” dedi.

Çocuklarıyla dışarı çıkan Ahmet Aslan ise, “Kar geldi. Gerisinden da trafik yoğunluğu oluştu. Araçlar karşıt taraftan gidip, bir de kayıyor. Sokak içerisinde kaza bile oldu. Arabayı iterek üst çıkardık. Araçlar kaymasın diye sokağı kapattık” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.