İstanbul Uluslararası Güzellik ve Bakım Fuarına yoğun ilgi

Bu yıl 34’üncüsü düzenlenen İstanbul Milletlerarası Hoşluk ve Bakım Fuarı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Düzenlenen fuara yeni …

Hediye sipariş alışveriş ankara
13.09.2021
A+
A-

Bu yıl 34’üncüsü düzenlenen İstanbul Milletlerarası Hoşluk ve Bakım Fuarı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Düzenlenen fuara yeni çıkardığı kozmetik markası ile eski ulusal atlet Nagihan Karadere de katıldı.
Şişli’de bulunan Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde İstanbul Milletlerarası Hoşluk ve Bakım Fuarı’nın 34’üncüsü düzenlendi.
Düzenlenen fuarda ulusal atlet ve 2016 Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere de stant açarak yeni çıkardığı kozmetik markasını tanıttı. CosmeticMed ve Salkom Kozmetik ile işbirliği içerisinde kendi markasının eserlerini çıkardığını ve bu işbirliğinden çok şad olduğunu belirten Karadere, ”Güzellik fuarındayız. İsmi üzerinde hoşluk. Biz de hoşluğa hoşluk katması için eserler çıkardık. Umarım yararını görürler zira çok yararlı eserler yaptık.

Yapmak için yapmıyoruz, başarılı olmayı nitekim çok seviyorum. Bu kesimde de bir imza atmak istiyorum. İnşallah bu alanda da başarılı olurum.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Çok çeşidimiz yok aslında.6-7 çeşit. Ancak ben çok çeşit çıkarıp da paraya koşmaktansa daha çok kaliteli eser yapıp sonuca koşmak istiyorum. İmza atmak istiyorum” sözlerini kullandı
İleriye dönük maksatlarından bahseden Karadere, “Talep çok fazla.

Lakin kaliteli ve emin adımlarla gitmek istiyoruz. Beklenenin baya üzerinde bir satışımız oldu.

Çok hoş sonuçlar alıyoruz. Yeniden dediğim üzere yapmak için yapmıyoruz, kaliteli eser yapıyoruz. İleriye dönük olarak da bayilikler isteyenler oluyor, onun çalışmalarını yapıyoruz.

Şu an için her şey yolunda gidiyor. İleriye dönük hedeflerim ortasında da dünyaya açılmak var. Dünyada yerli eserle ses getirmek istiyorum.

Daha farklı olarak da bir hoşluk merkezi açma fikrim var. İnşallah onu da başarırım” diye konuştu.
Salkom Kozmetik İdare Şurası Lideri Ekrem Genç ise “Nagihan Hanım ile çok hoş bir işbirliği yaptık.

Bu hoşluklarla birlikte ben onu tebrik ediyorum. Birinci parti eserlerimiz yok sattı. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

İşbirliğine CosmeticMed markası ve aygıtlarıyla katılan Ömer Faruk Bereketoğlu ise “Biz de bu işbirliğine aygıtlarımızla birlikte katıldık.
İnşallah bu birliktelik ile birlikte bu aygıtları daha hoş bir halde kullanacaklar.

Aslında aygıt sonrası kullanılan kremleri süreçlerden sonra kullanacağız.

Biz hem yurtiçi hem yurtdışı ithalat ve ihracat yapan bir firmayız ve Nagihan Hanım ile birlikte de inşallah uzun bir yolumuz olacak” halinde konuştu.

Öte yandan fuar 10-13 Eylül tarihleri ortasında ziyarete açık olacak.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.