İstanbul Havalimanı, ’Dünyanın En İyi 10 Havalimanı’ sıralamasında ikinci oldu

İstanbul Havalimanı, New York merkezli dünyaca ünlü Travel and Leisure Mecmuasının okuyucu oylarıyla belirlenen anket sonucuna nazaran “Dünyanın …

Hediye sipariş alışveriş ankara
10.09.2021
A+
A-

İstanbul Havalimanı, New York merkezli dünyaca ünlü Travel and Leisure Mecmuasının okuyucu oylarıyla belirlenen anket sonucuna nazaran “Dünyanın En Güzel 10 Havalimanı” sıralamasında ikinci oldu.
Amerika Birleşik Devletleri, New York merkezli, dünyaca ünlü seyahat mecmuası Travel and Leisure’ın her yıl düzenlediği “World’s Best Awards 2021” anketine bu yıl İstanbul Havalimanı da “The Top 10 International Airports” – “Dünyanın En Düzgün 10 Milletlerarası Havalimanı” – kategorisi ile dahil oldu.

Dünyanın değerli Havalimanlarını geride bıraktı
Dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı, yerli yabancı herkesin taktirini toplamaya devam ediyor.

Son olarak Travel and Leisure Dergisi’nin okuyucu oylarıyla belirlediği “Dünyanın en güzel 10 havalimanı anketinde” dünyanın bir çok değerli Havalimanını geride bırakarak ikinci oldu. Travel and Leisure Dergisi’nin okuyucu oylarıyla belirlenen anket sonucuna nazaran İstanbul Havalimanı; Incheon (Kore), Dubai, Hamad (Katar), Tokyo (Japonya), Hong Kong, Narita (Japonya), Zürih (İsviçre) ve Osaka (Japonya) üzere havalimanlarını geride bırakarak Changi Havalimanı’nın akabinde ikinci sırada yer aldı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Kovid-19 salgını sonrası birinci defa düzenlenen “Dünyanın En Âlâ 10 Milletlerarası Havalimanı” anketinde pandemi mühletince memleketler arası birçok sertifikaya layık görülen İstanbul Havalimanı, memleketler arası alanda bir kere daha değerli bir mükafata hak kazanmış oldu.

11 Ocak 2021 tarihinde başlayan oylama 10 Mayıs 2021’de sona ererken İstanbul Havalimanı’nın en yüksek oyu alan havalimanlarından biri olduğu vurgulandı.

Singapur Changi Havalimanı’nın 93.45 puanla birinci sırada yer aldığı listede, İstanbul Havalimanı 91.17 puanla ikinci seçildi.

Travel and Leisure Mecmuası okurlarının görüşlerine nazaran belirlenen “Dünyanın En Güzel 10 Milletlerarası Havalimanı” kategorisinde; erişim, check-in, güvenlik, yeme-içme alanları, alışveriş ve tasarım açısından değerlendirmeler yapılıyor ve sonuçlar bu kriterlere nazaran açıklanıyor.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.