İsmail ÖNTAŞ’tan Teşekkür Mesajı

Hediye sipariş alışveriş ankara
09.04.2014
A+
A-

Başlıksız-1Millet İradesinin, altının bir kez daha çizildiği, 30 Mart Yerel seçimleri sonuçlarının, başta Ülkemize daha sonra Nallıhan’ımıza hayırlar getirmesini diliyorum.
Milletin gönlüne giden yolun, millete hizmet etmekten geçtiği anlayışı ile çıktığımız bu yolda, Allah’ın izni ve siz değerli Nallıhan’lı Hemşerilerimizin oyları ile ben ve arkadaşlarım Nallıhan’a hizmet etme şansına sahip olduk.
Yolun başlangıcında kendimizi sizlerin gönüllerine emanet etmiştik. Ve sizler bu emanete sahip çıktınız. Şimdi sizler, ben ve arkadaşlarıma bir emanet verdiniz. Sizlerin bu emanetinin farkında ve bilincindeyiz. Bizlere verdiğiniz bu emanet, 5 yıl boyunca korunacak ve hakkettiği yere getirilmek için gece gündüz çalışılacaktır. Bu emanet Nallıhan’dır.
Bu coğrafya da yaşayan, , oy veren, oy vermeyen, siyasi düşüncesi ve görüşü farklı tüm hemşerilerimizin temsilcisi ve belediye başkanı olduğumun bilinmesini istiyorum. Bundan sonra da gayemiz gönüllerine gidemediklerimizin gönüllerini hizmet yolu ile kazanmak olacaktır.
Seçim süreci boyunca desteklerini esirgemeyen siz değerli Nallıhan’lılara, Parti teşkilatımın tüm kademelerine, seçimlerin sağlıklı ve huzurlu geçmesi için çaba sarf eden, seçimlerde görev alan tüm görevlilere bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum.
Sizlerin görüş ve düşüncelerinin rehber olarak kabul edileceği, “İnsana Hizmetin, Hakk’a Hizmet ” olduğu anlayışının hakim olacağı, hizmet sürecimizin hepimize hayırlı olmasını diliyor;
Siz Değerli Nallıhan’lı Hemşerilerimi En Kalbi Duygularım ile Selamlıyor ve Saygılarımı sunuyorum.

İsmail ÖNTAŞ
İnşaat Yüksek Mühendisi
Nallıhan Belediye Başkanı

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.