İnönü Belediyesi’nden milli takıma 2 sporcu

Eskişehir İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Oryantiring Ekibinde 2 atlet ulusal forma ile avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecekler …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.08.2021
A+
A-

Eskişehir İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Oryantiring Ekibinde 2 atlet ulusal forma ile avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecekler.
İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Oryantiring Grubu atletlerinden Elif Gökçe Avcı ve Bahar Özçelik, 25-29 tarihleri ortasında Hırvatistan’ın Zagreb kentinde düzenlenecek ve 13 ülkenin katılacağı Güney Avrupa Ülkeleri Oryantiring Şampiyonası’nda Türkiye Oryantiring Ulusal Ekibi olarak temsil edecekler.
Avrupa şampiyonasında atletlere muvaffakiyetler dileyen İnönü Belediye Lideri Kadir Bozkurt, “Belediyemiz ve ulusal grup atletlerimizin Güney Avrupa Ülkeleri Oryantiring Şampiyonası’nda ülkemizi, kentimizi ve ilçemizi başarılarıyla gururlandıracaklarına yürekten inanıyor, muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum” tabirlerini kullandı.
İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Oryantiring Grubu Atletleri takviyelerinden ötürü İnönü Belediye Lideri Kadir Bozkurt’a teşekkürlerini iletti.


Hediye sipariş alışveriş ankara
Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.