İlkokul ve ana sınıflarında yüz yüze eğitim başladı

Ulusal Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan açıklamanın akabinde kademeli olağanlaşma kapsamında tüm ilkokullarda ve okul bünyesindeki ana sınıflarında …

Hediye sipariş alışveriş ankara
01.06.2021
A+
A-

Ulusal Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan açıklamanın akabinde kademeli olağanlaşma kapsamında tüm ilkokullarda ve okul bünyesindeki ana sınıflarında haftada 2 gün yüz yüze eğitime başladı.
Ulusal Eğitim Bakanlığı’nın kademeli olağanlaşma kapsamında yaptığı açıklamanın akabinde bugün tüm ilkokullarda ve okul bünyesindeki ana sınıflarında haftada 2 gün yüz yüze eğitime başladı.
Okula velileriyle gelen öğrenciler okullarının önünde sıra oldular.

Daha sonra ders zilinin çalmasıyla sınıflarına geçen öğrenciler eğitim hayatlarına kaldıkları yerden devam etti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Heyecanlı ve sevinçli olduklarını belirten öğrenciler en çok okul arkadaşlarını ve öğretmenlerini özlediklerini söz etti.

Ulusal Eğitim Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, “Ülkemiz genelinde Covid-19 salgın önlemleri çerçevesindeki kademeli olağanlaşma kapsamında, 1 Haziran Salı gününden itibaren tüm ilkokullarda ve okul bünyesindeki ana sınıflarında haftada 2 gün yüz yüze eğitime başlanacaktır.

Öteki okul öncesi eğitim kurumları mevcut durumda olduğu üzere tam vakitli olarak yüz yüze eğitime devam edecektir” denildi.

Ayrıyeten açıklamada, 2020-2021 eğitim öğretim yılının 2 Temmuz Cuma günü sona ereceği bildirildi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.