Iğdırlı “Minik Zehra” tabletine kavuştu

İlkbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte yaylalara giderek bir yandan ailesine yardım eden bir yandan da eğitimini aksatmadan çalışan minik Zehra …

Hediye sipariş alışveriş ankara
21.07.2021
A+
A-

İlkbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte yaylalara giderek bir yandan ailesine yardım eden bir yandan da eğitimini aksatmadan çalışan minik Zehra’nın tablet talebine Ulusal Eğitim Bakanlığı sessiz kalmadı.
Uzun süren kış mevsimi sonrası havaların ısınmasıyla birlikte doğu vilayetlerinde bulunan besicilerde aylar süren şiddetli yayla hayatına başladı.
Iğdırlı Zehra Salduz da bu şiddetli yayla hayatında hem ailesine yardım ediyor hem de eğitimini aksatmamak için derslerine çalışıyor. Pandemi devrinde okulların uzaktan eğitim sistemine dönmesiyle birlikte tableti olmayan minik Zehra derslerinden geri kalınca devayı Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a seslenmekte buldu. İHA aracılığıyla sesini duyuran Zehra Salduz’un tablet talebine ise Ulusal Eğitim Bakanlığı sessiz kalmayarak kendisine tablet gönderdi.

“Tabletin bana verilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”
Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafından kendisine tabletin gönderilmesinden ötürü yaşadığı memnunluğu anlatan Zehra Salduz, “Öncelikle tabletim geldiği için çok memnunum.


Buradan Ziya Selçuk hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Ve tabi emeği geçen herkese de çok teşekkür ediyorum.

Ulusal Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk hocamız sayesinde Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğümüz aracılığıyla tablet hocalarıma oradan da aileme ve en sonunda da bana ulaştı.

Tabletimin şarjı olmadığı için şu anda güncellemesini yapamıyorum fakat tabletimi şarja taktıktan sonra güncellemesini yapıp daha sık derslerimi takip edeceğim.

Tekrar tabletin bana verilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.