Havacılık eğitimlerini tamamladılar

Yükseköğretim Kurumu (YÖK) ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ortasında iş birliği çerçevesinde gerçekleştirilen havacılık eğitimleri …

Hediye sipariş alışveriş ankara
04.10.2021
A+
A-

Yükseköğretim Kurumu (YÖK) ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ortasında iş birliği çerçevesinde gerçekleştirilen havacılık eğitimleri koronavirüs önlemleri kapsamında tamamlandı.
Özel havacılık şirketlerinin artması, hava ulaşımındaki süratli büyüme ve gelişim süreci, nitelikli işçi muhtaçlığını beraberinde getiriyor.
Yükseköğretim Kurumu (YÖK) ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ortasında gerçekleştirilen iş birliği çerçevesinde Türkiye’de sonlu sayıda yükseköğretim kurumunun sahip olduğu “Tanınan Okul” sertifikasına sahip üniversitelerde alınan eğitimlerle mezun olan öğrenciler ise birçok ayrıcalık elde ediyor.
Pandemi sebebiyle gerçekleştirilemeyen havacılık eğitimleri koronavirüs önlemleri kapsamında tamamlandı.
‘Tanınan Okul’ sertifikasına sahip İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin (İGÜ) Uygulamalı Bilimler Fakültesi Uçak Gövde Motor Bakım Kısmı ile Gelişim Meslek Yüksekokulu Uçak Teknolojisi Programı öğrencileri “Hava Aracı Teknik SHY 147 ve SHY 66 TASK Uygulama Eğitimlerini muvaffakiyetle tamamladı.

Koronavirüs önlemleri kapsamında maske ve toplumsal aralık kuralına uyularak, Pilot Melike Kuvvet Uçak Hangarında gerçekleşen eğitimler sonrası öğrenciler, meslekte lisanslı uzman olmak için değerli bir adım atmış oldu.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.