Hatay’da şehit düşen uzman çavuşun İstanbul’daki ailesine acı haber ulaştı

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde askeri tırın çırçır fabrikasının duvarına çarpması sonucu şehit olan ulaştırma uzman çavuş Halit Altun’un İstanbul …

Hediye sipariş alışveriş ankara
05.06.2021
A+
A-

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde askeri tırın çırçır fabrikasının duvarına çarpması sonucu şehit olan ulaştırma uzman çavuş Halit Altun’un İstanbul Esenlerde’ki ailesine acı haber ulaştı.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde araç sevkiyatı için kullanılan askeri tırın çırçır fabrikasının duvarına çarpması sonucu ulaştırma uzman çavuşlar Halit Altun ile Necati Yatkak şehit oldu.

Uzman Çavuş Halit Altun’un İstanbul Esenler Fevzi Çakmak Mahallesi 1117’inci Sokak’ta ikamet eden ailesine acı haberi askeri yetkililer verdi.

Esenler Belediye Lideri Mehmet Tevfik Göksu da Altun’un ailesine taziyede bulundu. Esenler Ak Parti meclis üyesi Rıdvan Arslan da hemşerisi olan acılı Altun ailesine başsağlığında bulunarak onları teselli etti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Vatandaşlar tarafından şehidin sokağına Türk Bayrağı asıldı.

Asıl vazife yeri Esenler Metris’te bulunan İstanbul 1’inci Ulaştırma Tabur Komutanlığı olan Halit Altun’un süreksiz misyonla Hatay Kırıkhan bölgesine gittiği öğrenildi.

5 kardeş olan Halit Altun’un bekar olduğu belirtildi.

Şehidin cenazesi Mardin’de defnedilecek
Şehit Halit Altun için Hatay’da askeri merasim düzenleneceği merasimin ve daha sonra defnedilmek üzere memleketi Mardin’e gönderileceği belirtildi.


Acılı aile sabah saatlerinde askeri merasime katılmak üzere Hatay’a gidecek.Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.