DOLAR

32,8341$% 0.07

EURO

35,8279% 0.63

STERLİN

42,5094£% 0.63

GRAM ALTIN

2.550,73%1,99

ÇEYREK ALTIN

4.121,00%1,55

BİTCOİN

1884545฿%-0.05989

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Hasan OLUM İçin Veda ve Teşekkür Programı Düzenlendi

Nallıhan’ın en sevilen insanlarından biri olan, yürüttüğü görevi en güzel şekilde uzun yıllardır yürüten Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hasan OLUM’un emekli olması münasebetiyle yemek organizasyonu düzenlendi.

Organizasyonun ardından bir açıklama yapan Hasan OLUM şu ifadelere yer verdi:

“BU BİR VEDA DEĞİL, ÇÜNKÜ GÖRÜŞECEĞİZ…

Her veda bir hüzün bir ayrılış değil her veda yeni bir başlangıçtır aslında.
Bırakıp gittiğiniz her neyse size kattıklarıyla başlarsınız yeni olana.
Dile kolay tam 16 yıl geçmiş. Mutlulukla, heyecanla ve severek çalıştığım kurumum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından 17.02.2020 tarihi itibariyle emekliye ayrıldım.
Hassasiyet noktasında oldukça önemli bir vazifeyi üstlenen kurumlardan birisi olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalıştığım süre zarfında hiçbir kurum ve şahsı öncelemeden hizmet etmek ve amirlerimin verdiği kararları harfiyen uygulamak her zaman birinci önceliğim olmuştur.
Vakıftaki 16 yıllık görev sürem boyunca bütün sorumluluklarımı layıkıyla yerine getirmeye çalışırken aynı zamanda Devletimizin hoşgörüsünü, merhametini, şefkatini ve gülen yüzünü de göstererek sadece asli görevlerimi değil vicdani görevlerimi de
hiçbir zaman unutmadım.
Asli görevim olsun olmasın her konuda kendimi hizmet ettiğim insanımızın yerine koyarak her zaman mağdurun yanında olmaya onların derdi ile dertlenmeye özen gösterdim.
Kaymakamlığımız çatısı altında Kaymakamımız Murat Kahraman önderliğinde proje ekibimizle birlikte ilçemizde bir çok yeniliklere imza attığımızı da düşünerek bu görevleri yerine getirmenin huzuru içinde bütün vatandaşlarımızın gönüllerinde hoş bir seda bıraktığımıza inanarak kendi isteğimle emekli olmaya karar verdim
Elbette bize emanet edilen mevki, makam ve imkanlar öyle yada böyle bir gün mutlaka elinizden gidecek. Önemli olan bu emaneti yeni sahiplerine teslim ettiğinizde elinizin kalbinizin ve vicdanınızın ne kadar temiz kaldığıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle,

Çalıştığım süre boyunca başarıyı.,mutluluğu, hüznü ve sevinci birlikte paylaştığım tüm mesai arkadaşlarıma, Daire Amirlerime,
Bu zamana kadar bir dediğimizi iki etmeyen, bize her konuda destek olan Belediye Başkanımız sayın İsmail Öntaş’a, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Serhat Selvi’ ye, Eski Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Gökhan Arıcı’ya,
İş alanımıza giren bütün faaliyetlerimiz ve projelerimizde her zaman yanımızda olan, çalışana her zaman değer veren ve birlikte çalıştığım süre içinde her zaman güvenini kazanmaya çalıştığım Kaymakamımız Sayın Murat Kahraman’a teşekkür ediyorum.
Her ne kadar emekli olsamda bir kenara çekilmeyip vazife verildiğinde ilçemiz yararına yapılacak her projede çalışmaya ve katkı sunmaya devam edeceğim.

Emekliye ayrılmam nedeniyle benim için düzenlenen veda yemeğini organize eden Kaymakamlık ve S. Y. D. Vakfı personeline, katılım sağlayan İlçe Kaymakamımız Sayın Murat Kahraman’a, Belediye Başkanımız sayın İsmail Öntaş’a Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Gizem Güçtekin’ e, Cumhuriyet Savcılarımız Sayın Burak Kaya ve Sayın Mustafa Arda Ocak’a, hakimlerimizden Sayın Güler Ata’ya, Siyasi Parti Başkanları ve Sivil Toplum Örgütlerinin Temsilcilerine Emniyet Müdürümüz Sayın Erol Ünlü ‘ye, Daire Amirlerimize, Ankara Üniversitesi Nallıhan Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlilerine, Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürümüz sayın Serkan Sağlam’ a, Beypazarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz sayın Alaattin Biçen’e, Banka Müdürlerime, Mütevelli Heyeti Üyelerimize, Nallıhan ASKİ Müdürümüz sayın Nuri Varol’ a, Vakıf ve Yazı İşleri Personelimize, Nallıhan Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Musa Özmen’e Mütevelli Heyetimizde görev almış muhtarlarımıza, Nallıhanın Sesi Gazetesi sahibi Sayın Osman Kezer’e,Tasarımcı Hocamız sayın Hamiyet Gürelli ‘ye ayrıca, bu organizasyonda emeği geçen Ayhan Sümer Kültür Merkezi yetkilileri ile personeline teşekkür ediyorum.

Hakkınızı helal edin, sevgiyle kalın…” dedi.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Nallıhan SYDV Müdürlüğüne İbrahim ELAGÖZ getirildi.

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0