Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek’ten Gölbaşılı çocuklara hediye

Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, merkez bölgedeki okullarda öğrencilere suluk ikram etti. Yeni eğitim öğretim periyodunun başlaması ile …

Hediye sipariş alışveriş ankara
22.09.2021
A+
A-

Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, merkez bölgedeki okullarda öğrencilere suluk ikram etti.
Yeni eğitim öğretim periyodunun başlaması ile okullarına dönen öğrencileri ziyaret eden Lider Şimşek, suluk ikramı ile öğrencileri keyifli etti.
Altı okulda toplam bin 230 adet suluk dağıtıldı. Büsbütün hijyen şartlarına uygun üretim ve paketleme kademelerinden geçen suluklar, maske ve aralık kuralına uygun halde yapılan dağıtım ile öğrencilerle buluştu.

Öğrencilerin sıhhatini ve memnunluğunu her daim ön planda tuttuklarının altını çizen Lider Şimşek, “Çocukların memnunluğu bizim mutluluğumuz.
Onları ve ailelerini memnun etmek, küçük dahi olsa bu mutlulukta hisse sahibi olmak tek gayemiz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bizler Gölbaşı Belediyesi olarak, yeni eğitim öğretim yılında çocuklarımıza bir ikram vermek istedik. Olağanlaşma sürecinin en verimli halde ilerlemesi ve çocuklarımızın sıhhatinin korunması çok değerli.

Öğretmenlerimiz ve sorumlularımız bunun için elinden geleni yapıyor. İnşallah ülkemiz ve ilçemiz için her şey yolunda masraf ve çocuklarımız tekrar okullarından ayrılmak zorunda kalmaz” tabirlerini kullandı.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.