Gökhan Gönül’ün kardeşi olduğunu iddia eden genç:

Kocaeli’de, küçük yaşlarda yetiştirme yurduna bırakıldığını ve tesadüfen ulusal futbolcu Gökhan Gönül’ün kardeşi olduğunu öğrendiğini tez eden 27 …

Hediye sipariş alışveriş ankara
23.08.2021
A+
A-

Kocaeli’de, küçük yaşlarda yetiştirme yurduna bırakıldığını ve tesadüfen ulusal futbolcu Gökhan Gönül’ün kardeşi olduğunu öğrendiğini tez eden 27 yaşındaki genç, ailesine ulaşamadığını söyleyerek, “İş için benden istenilen nüfus kayıt örneği çıkarttığımda ailemin olduğunu öğrendim” dedi.
Kocaeli’nin İzmit ilçesinde yaşayan ve 2 yaşındayken bırakıldığı yetiştirme yurdunda büyüyen 27 yaşındaki Can Gönül isimli genç, iş başvurusu için istenilen aile nüfus kayıt örneği dokümanında ulusal futbolcu Gökhan Gönül’ün kardeşi olduğunu öğrendiğini tez etti.
27 yıldır yalnız yaşayan ve ailesi olmadan büyüdüğünü belirten Can Gönül, 4 yıl evvel işe girmek için kendisinden istenilen aile nüfus kayıt örneği evrakında ailesinin olduğunu öğrendiğini belirtti. Aile nüfus kayıt örneğinde ulusal futbolcu Gökhan Gönül ile öz kardeş olduğunu öğrendiğini kaydeden Can Gönül, 4 yıldır ailesine ulaşmaya çalıştığını tabir etti.

“Nüfus kayıt örneği çıkarttığımda ailemin olduğunu öğrendim”
Ailesinin olduğunu talih yapıtı öğrendiğini tabir eden Can Gönül, “Ben 1994 doğumluyum.


2 yaşımdan 18 yaşıma kadar yurtta büyüdüm. Koltuk fabrikası olsun, garsonluk olsun birçok yerde çalıştım. Lakin birçok vakit da işsiz kaldım. Yurtta kaldığım için memurluk hakkı tanındı. KPPS’ye girdim, imtihan iptal olunca da kuraya kaldım. Orada memur oldum. Bize iş başvurusu için dokümanları tamamlamamız gerektiğini söylediler. Ben de istenilen dokümanlar için nüfus kayıt örneği çıkarttığımda ailemin olduğunu öğrendim. Gökhan Gönül, Nilüfer, Ahmet, Hakan, Volkan isimlerinin ailem olduğu yazıyordu. Ben bunları hayatım boyunca görmemiştim. Lakin sağ olduklarını öğrendim.

Ondan sonra iş yerinden bir ağabeyime danıştım. Onlar da yardımcı olarak durumu öğrendiler” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

“Kimse ile görüşemedik”
Yaklaşık 4 yıldır ailesine ulaşamadığını belirten Gönül, “3-4 yıl oldu.


Ondan sonra biz Bursa’ya ailemle konuşmaya gittik. Amcam çıktı karşıma. Her şeyin yanlışsız olduğunu söyledi lakin annem ve babamla görüşemedik.

Lakin amcam her şeyin hakikat olduğunu söyledi. Sonra Volkan Gönül’ün numarasını verdi. Onun da iş yerine gittik, gelmediler. O denli kaldı. Kimse ile görüşemedik. Daha sonra arayacaklarını söylediler lakin aramadılar. Ben gelmelerini istemiyorum lakin annemi, babamı görmek istiyorum. Benim bir ailem var. Bu his yaşanmaz. Benim hiç ailem olmadığı için konuşmak istedim.

O sevinçle 3 gün boyunca uyuyamadım” diye konuştu.

“Benim maddi bir isteğim yok”
Uzun yıllar kaldığı yurtta daima ailesinin gelmesini beklediğini kaydeden Can Gönül, “Artık nakdî sebeplerden mi, bakmak mı istemediler bilmiyorum.


Ben doğduktan sonra kardeşlerimi alıp gitmişler. Beni de yurda vermişler. Kendimi tanıdığımda zati yurttaydım. Yurtta bazen insanların anne ve babaları geldiğinde benim annem, babam mı diye bekliyordum.

Daima camdan bakıyordum. Ancak hiç gelip giden olmadı. Benim maddi bir isteğim yok. Ailem olsun istiyorum. Annem deyince ben ağlıyordum” halinde konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.