Fuarda Nallıhan rüzgarı esiyor

Fuarda Nallıhan rüzgarı esiyor
Hediye sipariş alışveriş ankara

Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 4. Türkiye Kooperatifler Fuarı, ATO Congresium’da devam ediyor. Fuara Nallıhan’ı temsilen Han İpek Kadın Girişimi üretim ve işletme kooperatifi katıldı.

‘Birlikte Üretim, Birlikte Büyüme’ temasıyla gerçekleştirilen fuar bugün ve yarın da kent sakinleri tarafından ziyaret edilebilecek.

NALLIHAN STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Fuar’da Nallıhan standı büyük ilgi gördü. Ticaret Bakanlığı tarafından 4’ünkü kez düzenlenen, bu yıl “Birlikte Üretim, Birlikte Büyüme” teması ile kapılarını açan fuara katılan “Han İpek Kadın Girişimi üretim ve işletme kooperatifi”, fuarda büyük ilgi gördü. Han İpek standını ziyaret eden ziyaretçiler stanttaki ürünlerle yakından ilgilendi. Nallıhanlı kadınlar tarafından oluşturulan “Han İpek Kadın Girişimi üretim ve işletme kooperatifi”nin çok önemli bir başarı kaydettiğini söyleyen Kooperatif yetkili Fatma Özel “ATO Congresium’da bu yıl 4’üncü kez düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı yurtiçi ve yurtdışından birçok önemli kooperatifi ağırlıyor. Böylesine önemli işbirliklerinin bir araya geldiği bir fuarda, Nallıhanlı kadınlarımızı temsil ediyoruz. Kooperatifimiz önemli işlere imza attı. Çok daha büyük işler başaracağımıza inancım tam. Kadınlarımızın el emeği bu fuarda da büyük ilgi gördü. Nallıhan kadınları ve Nallıhanın’ın değerlerini çok başarıyla tanıttılar” dedi.

Nallıhan standını ziyaretçilerin yanı sıra AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han ÖZCAN ziyaret etti. Çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Ziyaretçiler ayrıca, Nallıhan’a ve iğne oyası çalışmalara olan hayranlıklarını ifade ederek, Nallıhanlı bayanları tebrik ettiler.

FUARDAN GÖRÜNTÜLER

 

Fuarda Nallıhan rüzgarı esiyor

 

Fuarda Nallıhan rüzgarı esiyor

 

Fuarda Nallıhan rüzgarı esiyor

 

Fuarda Nallıhan rüzgarı esiyor

 

Fuarda Nallıhan rüzgarı esiyor

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.