Esnafa hijyen seti desteği

Çankaya Belediyesi, pandemi şartlarında esnafın değerli gereksinimlerinden hijyen setini dağıtımına devam ediyor. Vatandaşların ağır olarak …

Hediye sipariş alışveriş ankara
10.07.2021
A+
A-

Çankaya Belediyesi, pandemi şartlarında esnafın değerli gereksinimlerinden hijyen setini dağıtımına devam ediyor.
Vatandaşların ağır olarak kullandığı taksi durakları, berber ve kuaförlere hijyen setini dağıtan Çankaya Belediyesi pandemide sıkıntı günler geçiren esnafa yardımlarını sürdürüyor.
Kısıtlamaların kalkmasıyla vatandaşların daha ağır olarak kullandıkları yerlerde maske ve kolonyadan oluşan hijyen seti dağıtıyor. Aşıdan sonra da kullanılması gereken maske ve paklık açısından kıymete sahip kolonya dağıtımını kısıtlamaların kalkmasıyla da sürdüren Çankaya Belediyesi, halk sıhhatini muhafazaya takviye veriyor. Pandemi sürecinde Ankara’nın nüfusu kadar maske dağıtımı gerçekleştiren Çankaya Belediyesi tüm Çankayalıların maskeye erişimini sağladı.

“Tedbirlere uymak zorundayız”
Pandemi şartlarında sıkıntı günler geçiren esnafa hijyen seti ile takviye olduklarını belirten Çankaya Belediye Lideri Alper Taşdelen, “Hayatın olağana dönmesiyle birlikte ortak kullanım alanlarında yoğunluklar artıyor.


Esnafın ve vatandaşların sıhhati açısından hijyen setleri dağıtımına devam ediyoruz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hepimiz pandemi bitene kadar tüm önlemlere uymak zorundayız” diye konuştu.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.