Eskişehir’de kar yolda bıraktı

Eskişehir'de kar yolda bıraktı
Hediye sipariş alışveriş ankara
15.01.2021
A+
A-

Nallıhan’a komşu Eskişehir’de kar yağışı yoğun bir  şekilde devam ediyor.

Ankara Nallıhan ilçesi ile Eskişehir’i bağlayan yolda yoğun kar yağışı ulaşımda sürücülere zor anlar yaşatıyor. Karayolları ekipleri yolu açık tutmak için durmaksızın çalışıyor. Yine aynı güzergahta olan Nallıhan mahalleleri yollarında Ankara Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin karla mücadelesi devam ediyor.

Eskişehir’de dün gece başlayan ve öğlen saatlerine kadar devam eden kar yağışı şehir içi ulaşımı olumsuz yönde etkiledi.

Yurt genelinde etkili olan soğuk havaların akabinde başlayan kar yağışı vatandaşlara zaman zaman zor anlar yaşattı. Eskişehir’in özellikle yüksek kesimlerinde yoğun hissedilen ve belediye otobüsüyle ulaşım ihtiyacını sağlayan vatandaşların dakikalarca soğuk havada araç bekledi. Planlanan saatten hayli sonra gelen bazı otobüs şoförünün yolculara kar yağışı sebebi ile hareket edemeyeceğini söylemesi üzerine mağduriyet yaşandı. Kimi vatandaşlar 20 dakikada bir gelen ve otobüs güzergâhından daha uzun olan tramvayı tercih ederken bazı yolcular duruma, ‘Bu kadarcık karda bile otobüs gitmiyor. Araçların donanımları eksik, belediye neden önlem almıyor’ şeklinde sitemde bulundu

Hediye sipariş alışveriş ankara

Öte yandan hizmet vermeye çalışan otobüs şoförlerinin ise zaman zaman zor anlar yaşadığı, güzergâh değiştirdikleri ve kayan araçların yol kenarlarında kaldığı gözlendi.

 

Eskişehir'de kar yolda bıraktı

Eskişehir'de kar yolda bıraktı

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.