Divane Kahve Evleri’nin işletmecisi Mücahit Yaman, franchising kararını duyurdu

Birçok şubesi bulunan Divane Kahve Evleri’nin işletmecileri Mücahit Yaman ve Mehmet Turgay Dinçer, kafecilik kesiminde daha da ilerlemeyi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
28.08.2021
A+
A-

Birçok şubesi bulunan Divane Kahve Evleri’nin işletmecileri Mücahit Yaman ve Mehmet Turgay Dinçer, kafecilik kesiminde daha da ilerlemeyi hedeflediklerini belirterek, “Tüm ayrıntılarını ihtimamla incelediğimiz franchising sistemini işletmemiz için de uygulamaya başladık” dedi.
Yıllarca çok fazla taleple karşılaştıklarını kaydeden Mücahit Yaman, bu taleplere kayıtsız kalamadıklarını belirtti.
İşletmesi için franchising vermeye karar verdiklerini söyleyen Yaman, “İlk gelen müracaatlar bizler için çok bedelli. Türkiye için güzel olmasını diliyorum” dedi.
Kesimde tanınan ve takip edilen biri olmasını yılların verdiği azim ve yaşanmışlığa borçlu olduğunu kaydeden Yaman, “Kafecilik kesiminin her kademesinde vazife yaparak kazandığım tecrübeyi şu an işletmeciliğini yaptığım Divane markasına aktardım.
Divane söz manası çok derecede sevmek ve ilgi duymaktır.

Ben de işimi aşkla yapan biri olarak, işletmemim ismi ile adeta özdeşleştim. Divane, konsept bakımından kahve meskeni ve restoran olarak hizmet vermektedir. İşletmemizde onlarca çeşit kahvelerden lezzetli kokteyllere ve dünya mutfağına kadar damakta iz bırakan tatlar sunuyoruz” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

İşletmenin mimari dizaynında klâsik ve çağdaş öğeleri bir ortaya getirdiklerini belirten Yaman, “Kahvenizi yudumlamadan evvel adeta bir sanat galerisi gezer üzere dikkatlice etrafınıza bakmanızı tavsiye ederiz.
Sabırla el emeği ile işlenmiş çini eserler işletmenin çeşitli yerlerinde sizleri karşılayacaktır” formunda konuştu.
Dala kattığı en kıymetli özelliğin ise samimiyet olduğunun altını çizen Yaman, “İşletmemizde müdavimler ve çalışanlar, herkes birbirini tanır.

Yeni gelen bir konuk bile bir daha geldiğinde kendini meskeninde hissedebilir. Bu bakımdan dikkatimizi çeken ufak bir ayrıntı bizleri çok şaşırttı. O denli ki çalışan arkadaşlar kimin kaç şekerli ve kaç çay içtiğini dahi biliyor.

Anladık ki işini aşkla yapanlar için hiçbir şey imkansız değil” tabirlerinde bulundu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.