Depremzedeler için 11 bin 395 TL bağış yapıldı

Kütahya Valisi Ali Çelik, bağışlanan kitap satılarından elde edilen 11 bin 395 TL bağışı depremzedelere ulaştıracaklarını söyledi.

Kütahya …

Hediye sipariş alışveriş ankara
09.12.2020
A+
A-


Kütahya Valisi Ali Çelik, bağışlanan kitap satılarından elde edilen 11 bin 395 TL bağışı depremzedelere ulaştıracaklarını söyledi.

Kütahya Valisi Ali Çelik, kitaplarının satışından elde ettiği geliri İzmir depremzedelerine bağışlayan Üstün Zeka, Özel Yetenek ve Disleksi Derneği Lideri İsmail Başbunar’ı makamında kabul etti. Vali Ali Çelik, “Depremzede vatandaşlarımızın yanında olan, İzmir’in yaralarını sarmak için dayanak veren, hassaslık gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Üstün Zeka, Özel Yetenek ve Disleksi Derneği Lideri Psikolog İsmail Başbunar, “Oyun Terapisi-Problemli Davranışlara Çözüm”, “Öğrenme Zahmetine Oyunla Müdahale”, “Sınav Telaşını Yok Etme Yöntemleri” ve “Yaktığın Yerdeyim” isimli kitaplarının satışından elde ettiği 2 bin TL geliri depremzedelerin gereksinimlerinin karşılanması için Kütahya Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bağışladı. Dernek Lideri İsmail Başbunar, Vali Ali Çelik’i makamında ziyaret ederek kitaplarını takdim etti. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu tabir eden Vali Ali Çelik, Başbunar’ın örnek davranışını takdirle karşıladığını belirterek teşekkür etti.

“11 bin 395 TL depremzedelere gönderilecek”

Vatandaşlar tarafından Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına (SYDV) bağışlanan toplam 9 bin 395 TL ile kitaplardan elde edilen 2 bin TL’nin AFAD aracılığıyla depremzedelere ulaştırılacağını kaydeden Vali Ali Çelik, “Kütahyalılar zelzelenin birinci gününden bu yana İzmirlilerin yaralarını sarmaya çalıştı. Az çok demeden yapılan bütün yardımlar bizleri hem duygulandırdı hem de keyifli etti. Depremzede vatandaşlarımızın yanında olan, hassaslık gösteren yardımsever vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ziyarette, Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Öztopal hazır bulundu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.