Coşkun Sabah, “O söylemleri ispat edenlere 1 milyon dolar tazminat ödemeye hazırım”

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah, kızının bikinili fotoğrafları üzerine sarf ettiği tez edilen kelamlar üzerine açıklamalarda bulundu. Ünlü sanatçı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
21.12.2020
A+
A-


Ünlü sanatçı Coşkun Sabah, kızının bikinili fotoğrafları üzerine sarf ettiği tez edilen kelamlar üzerine açıklamalarda bulundu. Ünlü sanatçı, “Beni İzmir, Aydın ve Manisalılar ile kapıştırmak için uğraşmayın. ’Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım’ diye de bir telaffuzum olmadı. Bunu ispat edenlere 1 milyon dolar tazminat ödemeyi taahhüt ediyorum” dedi.

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah’ın bir gazeteye verdiği röportaj sırasında kızının instagramda paylaştığı bikinili fotoğraflar üzerine sarf ettiği sav edilen kelamlar gündeme bomba üzere düştü. Aydın, İzmir ve Manisalıları ayağa kaldıran ve toplumsal medyadan binlerce paylaşım yapılan haberler üzerine Sabah’tan açıklama geldi. Toplumsal medya hesabından yayınladığı görüntüler ile hakkındaki temelsiz haberler için yasal hakkını kullanacağını açıklayan Sabah, “Sosyal medya Coşkun Sabah’a sarmaktan bir türlü kendini alamıyor. Tekrar hadleri olmadan, iftiralarla bize sarmışlar. İzmir ile beni kapıştırmaya hiç uğraşmayın. İzmir yıllardır bizim kalemiz. Benim ağzımdan bu türlü bir kelam çıkmadı, bu türlü bir telaffuz olmadı ’ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım’ diye falan. Bunu ispat edene 10 milyon dolar tazminat ödemeyi taahhüt ediyorum. İşte Çağlayan’da orada. Bu görüntüyü da kanıt olarak savcıya sunabilirler. Bu türlü bir söylemi çıkartsınlar, 1 milyon dolar ananızın ak sütü üzere size helal olur. Bu bir iftira” dedi.

“Yazılan her şeyin gerçek olduğuna dair bir kural yok”

“Yazılı mecrada yazılan her şeyin yanlışsız olduğuna dair bir kural yok” diye konuşan Sabah, “Sosyal medyada önünüze düşen her şey doğrudur diye bir şey yok. Bunların yüzde 80-90’ı palavra, yüzde 10’u doğrudur. 5 ay evvel konuşulmuş bir olay için beni haksız çıkartacak istikamette ithamlarda bulunulunca ben saftorik yeterli niyetli Coşkun, bunun mantıksal izahını yaptım. Aydın, İzmir, Manisa olarak kent örnekleri verdim ki vermez olaydım. Buralar Türkiyemizin çağdaş kentlerinden. Buralarda bu tıp fotoğraflar olağan karşılanır fakat doğuda yakışık almaz diyorum. Batı üzere çağdaş düşünemiyor diyorum. Bunda ne var ya! Burada Manisa’ya, Aydın’a, İzmir’e hakaret mi var yoksa övgü mü var?” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Toplumsal medyada kendisine reaksiyon gösteren bir çok kişinin mevzudan dahi haberi olmadığını savunan ünlü sanatçı kelamlarını şöyle sürdürdü;

“Coşkun Sabah ne yapmış, mevzu ne diye sorsanız mevzuyu anlatamayacaklar. Benim içim dışım bir. Ben Türkiye’nin her köşesinin sevdalısıyım. Doğudan batıya her köşesi benim memleketim. Ben Türkiye’de bir periyoda imza attım ve 40 yıldır bu piyasadayım. Ne konuşursam kulağım da duyar. Fakat etraf bunu saptırıyorsa, iftira atıyorsa diyecek bir şey bulamıyorum. Bu türlü doğruları konuşan sanatçı az bulursunuz. O denli abuk subuk, gaza gelip, işi irdelemeden yorumlar yapmayın.”

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.