Çankaya’da Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı

Çankaya Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına başladı. Semtlerde bando şovları ve Anıtpark’ta Edip Akbayram konseri hazırlıklarını …

Hediye sipariş alışveriş ankara
28.10.2021
A+
A-

Çankaya Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına başladı.
Semtlerde bando şovları ve Anıtpark’ta Edip Akbayram konseri hazırlıklarını tamamlayan belediye, Kızılay ve Kuğulupark’ta düzenlenen flashmob şovları ile vatandaşları etkinliklere davet etti.
Sanatkarlar Çankaya Belediye Lideri Alper Taşdelen’in Cumhuriyet Bayramı iletisini da seslendirdiler. Taşdelen iletisinde, “Burası Atatürk’ün ilçesi Çankaya. Burası Cumhuriyetin kalesi. Çankaya Belediyesi sonsuza kadar Cumhuriyetle yaşayacak. Çankaya, Mustafa Kemal Atatürk ve gayret arkadaşlarının bağımsızlık ve Cumhuriyet ateşini yaktıkları yerdir. Çankaya, Cumhuriyet rejiminin muştusudur.

Çankaya, Anadolu bozkırında yakılan halk idaresi ateşidir. Çankaya’dan Cumhuriyete bin selam olsun. Cumhuriyet sensin, Cumhuriyet senin. Cumhuriyetimizin 98. yaşı kutlu olsun” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

SesVerSus Acapella kümesinin Çankaya Belediye Başkanlığı önünde ve Kuğulupark’ta yaptığı flashmob dinletileri izleyenler tarafından beğeni ile izlendi.
Küme, dansçılar eşliğinde gerçekleştirdikleri şovda Kerimoğlu Zeybeği, Ankara’nın Taşına Bak, Bahçe Duvarını Aştım türkülerini seslendirdi.

Flashmob şovları vatandaşların coşkulu iştirakiyle söylenen İzmir Marşı ile sona erdi.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.