Çankaya Belediyesinin parkları bayrama hazır

Çankaya Belediyesi, bayramı Ankara’da geçiren vatandaşların ailece vakit geçirebilecekleri parklarda bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
18.07.2021
A+
A-

Çankaya Belediyesi, bayramı Ankara’da geçiren vatandaşların ailece vakit geçirebilecekleri parklarda bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.
Başta Ahlatlıbel Atatürk Parkı, Çukurambar Uğur Mumcu Parkı, Birlik Mahallesi Zafer Park, Lozan Park ve İsmet İnönü Parkları ile Kuğulu Park, bayram tatilinde de Ankaralıları bekliyor.
9 günlük Kurban Bayramı tatilini şehir dışında değerlendirmek için birçok vatandaş tatil beldelerine giderken, Ankara’da kalacak vatandaşlar için ise en iyi alternatifler yine Çankaya’daki parklar olacak.

Özellikle hafta sonları ve tatil günlerinde binlerce vatandaşı ağırlayan Çankaya Belediyesi, parklarda bakım-onarım çalışmasını da yaptı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bitkisel bakımlardan mevsimlik çiçeklerin dikimine ve park içi tüm onarımlara kadar çalışmaların yapıldığı parklar, Ankaralılara açık havada dinlenme imkanı sunacak.

Oyun, spor, kafeterya imkanlarıyla her yaştan vatandaşa hitap eden parklar, Kurban Bayramı’nda nefes alanı olacak.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.