Camilerde bayram temizliği

Vatandaşların daha hijyenik ortamda ibadetlerini yerine getirebilmelerini sağlayan Mamak Belediyesi, ibadethanelerdeki paklık çalışmalarını sürat …

Hediye sipariş alışveriş ankara
14.07.2021
A+
A-

Vatandaşların daha hijyenik ortamda ibadetlerini yerine getirebilmelerini sağlayan Mamak Belediyesi, ibadethanelerdeki paklık çalışmalarını sürat kesmeden sürdürüyor.
Mamak Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi mescitlerdeki tamir, bakım ve paklık çalışmalarını ağırlaştırdı.
İlçe sakinlerinin ibadetlerini gönül rahatlığı ile hijyenik şartlarda yerine getirebilmesi için takımlar cami halılarını yıkama makineleri ve deterjanlı sularla yıkıyor. Camlar siliniyor; kapılar, duvarlar temizleniyor.

Virüse karşı tesirli olan antiseptik dezenfektan ilacı da kullanan belediye grupları, yapılan çalışmalar ve alınan önlemler kapsamında Mamaklı vatandaşların sıhhatini müdafaa ismine kıymetli işlere imza atıyor. Öte yandan Mamak Belediyesi tarafından mescitlerin bakım ve tamiratı ile başka muhtaçlıklarının karşılanması için de çalışmalar yürütülüyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

“Titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz”
Fiziki hizmetlerin yanında ibadethanelerin paklığı konusunda titiz çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Mamak Belediye Lideri Murat Köse, “Kurban Bayramı öncesinde camilerimizin paklığı ve dezenfeksiyon çalışmalarına sürat verdik.


Mescitlerimiz bizim kutsal yerlerimiz. Vatandaşlarımızın ibadetlerini daha pak ve steril ortamlarda yapmalarını sağlamak için çalışıyoruz.

Gruplarımız de mescitlerde gerçekleştirdiği paklık çalışmalarına yaklaşan Kurban Bayramı öncesi sürat verdi.

Hayatın her alanında Mamaklı hemşerilerimize hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Hemşerilerimizin huzur içerisinde ibadetlerini gerçekleştirmeleri için gereken hassasiyeti gösteriyoruz” dedi.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.