Camiden Yardım Paralarını Çaldı

Bolu’da, gece güvenlik kamerasının yönünü değiştirdikten sonra sabah namazı sırasında camiye giren kişi imamın odasındaki yardım paralarını çaldı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.04.2014
A+
A-

Bolu’da, gece güvenlik kamerasının yönünü değiştirdikten sonra sabah namazı sırasında camiye giren kişi imamın odasındaki yardım paralarını çaldı. Yakalanan A.Ü. tutuklanarak cezaevine konuldu.

21 Mart günü meydana gelen olayda Yıldırım Beyazıt Camii’nde imamın odasındaki yardım kutusunda bulunan bir miktar para çalındı. Bolu Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği güvenlik kameraları kayıtlarını incelemeye aldı. Gece caminin etrafında gezinen kişi dikkat çekerken, aynı kişinin bir süre sonra gelerek dışarıda bulunan güvenlik kamerasının yönünü değiştirdiği görüldü. Kimliği belirlenen A.Ü. yakalandı. Gece kameranın yönünü değiştirdikten sonra sabah namazını kılma bahanesiyle camiye giren A.Ü.’nün namazın ardından cemaatle birlikte dışarı çıktığı, imamın camiden çıkması ile birlikte tekrar camiye girerek imamın odasının kapısını kırıp, yardım kutusunda bulunan paraları çaldığı belirlendi. Hırsızlık suçundan sabıkası olan A.Ü. bugün adliyeye sevk edilirken, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.