Büyükşehir Nallıhan’da HİJYEN Mesaisinde

Büyükşehir Nallıhan'da HİJYEN Mesaisinde
Hediye sipariş alışveriş ankara
19.10.2020
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi Nallıhan’da hijyen ile ilgili çalışmalar yürüttü. Zabıta Daire Başkanlığı, pandemi sürecinde toplum sağlığını korumak amacıyla çalışmalarını 7/24 aralıksız sürdürüyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıtası son olarak Nallıhan ilçesinde maske, siperlik ve dezenfektan dağıtımı yaparken, servis araçlarına ise şeffaf kabin montajı gerçekleştirildi.

Ankara’da COVID-19 salgınıyla topyekün mücadele eden Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da vatandaşların sağlığını korumak için hijyen paketi dağıtımına devam ediyor.

Kentin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız sürdüren Ankara Zabıtası son olarak Nallıhan ilçesinde özellikle vatandaşların uğrak noktası haline gelen pazar yerleri ile toplu taşıma araçlarında maske, siperlik ve dezenfektandan oluşan hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdi. Vatandaşlara ve esnafa sosyal mesafe kurallarının hatırlatıldığı ilçede C plaka servis araçlarına da ücretsiz şeffaf kabin yerleştirildi.

Toplu taşıma araçlarında hem yolcuların hem de sürücülerin sağlığını önceleyen Büyükşehir Belediyesi, dolmuş ve taksilerden sonra servis araçlarında da şeffaf kabin uygulamasını yayınlaştırmaya başladı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Yetkililer şu ifadelere yer verdi: “İlk olarak servis araçlarımıza şeffaf kabin uygulamamızı ücretsiz bir şekilde yaptık. Daha sonra esnafımıza ve vatandaşlarımıza siperlik, maske ve dezenfektan dağıttık. Onlara sosyal mesafe kurallarını hatırlatıyoruz. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak pandemi sürecinde esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Büyükşehir Nallıhan'da HİJYEN Mesaisinde

 

Büyükşehir Nallıhan'da HİJYEN Mesaisinde

 

Büyükşehir Nallıhan'da HİJYEN Mesaisinde

 

Büyükşehir Nallıhan'da HİJYEN Mesaisinde

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.