Bolu Jandarma Alay Komutanı Albay Ersever’den Ülkü Ocakları ziyareti açıklaması

Bolu’da, İdeal Ocakları ziyareti nedeniyle toplumsal medyada linç edilmeye çalışılan Vilayet Jandarma Alay Kumandanı Albay Ömer Ersever, “Anlık …

Hediye sipariş alışveriş ankara
25.01.2021
A+
A-


Bolu’da, İdeal Ocakları ziyareti nedeniyle toplumsal medyada linç edilmeye çalışılan Vilayet Jandarma Alay Kumandanı Albay Ömer Ersever, “Anlık olarak gerçekleşen ziyaret büsbütün insani münasebetle icabet eden bir ziyaretti” dedi.

Bolu Vilayet Jandarma Kumandanı Albay Ömer Ersever, geçtiğimiz gün İzzet Baysal caddesi üzerinde işyeri bulunan Kıbrıs gazisini ziyaret etti. Ziyaretinin akabinde Kıbrıs gazisinin işyeriyle tıpkı binada yer alan Dava Ocakları üyeleri karşılaşan Ersever, vatandaşların ısrarı üzerine Dava Ocakları’na da giderek kısa bir ziyaret gerçekleştirdi.

Dava Ocakları ziyaretine dair fotoğrafların paylaşılması üzerine, Albay Ersever hakkında toplumsal medyada bir küme tarafından karalama kampanyası düzenlendi. Hakkındaki karalama kampanyasına karşı açıklama yapan Albay Ersever, “Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda yapmış olduğum şehit yakınları ve gazilerimizin ziyaretlerinden biri olan Kıbrıs gazimizin işyeri çıkışında çabucak tıpkı bina içinde bulunan ve daha evvel şehitlik ziyareti ve ulusal bayramlarda çok kere karşılaştığım vatandaşlarımızın ısrarlı daveti karşısında anlık olarak gelişen bu dernek ziyareti büsbütün insani münasebetle icabet edilen bir ziyarettir” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.