Binali Yıldırım, kendisine “Ne iş yapıyorsun?” diye soran anaokulu öğrencisine “İş arıyorum” cevabını verdi

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Bahçelievler’de faaliyet gösteren ve down sendromlu bireylerin vazife aldığı Sempati Toplumsal …

Hediye sipariş alışveriş ankara
09.10.2021
A+
A-

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Bahçelievler’de faaliyet gösteren ve down sendromlu bireylerin vazife aldığı Sempati Toplumsal Tesisi’ni ziyaret etti. Bahçelievler Belediyesi Anaokulu’nu da gezen Yıldırım, öğrencilerin “ne iş yapıyorsunuz?” sorusuna “iş arıyorum” yanıtını verdi.
AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Bahçelievler’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Bahçelievler Belediye Lideri Dr. Hakan Bahadır ile birlikte birinci olarak down sendromlu bireylerin misyon aldığı Sempati Toplumsal Tesisi’ni ziyaret eden Yıldırım, burada çalışanlarla sohbet etti.

Sempati Toplumsal Tesisi’nin hayli sempatik olduğunu belirten Binali Yıldırım, “Çalışanlarından müşterilerine kadar herkes sempatik. Güler yüzlüler ve çok keyifli vakit geçiriyorlar.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bahçelievler Belediye Liderimiz Hakan Bahadır’a bu türlü bir yeri vatandaşlarımıza kazandırdığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

Sempati Toplumsal Tesislerinin akabinde Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsat verilen birinci anaokulu özelliğini taşıyan Bahçelievler Belediyesi Anaokulu’nu da gezen Binali Yıldırım, burada çocuklara armağanlar verdi.

Bir mühlet anaokulu minikleriyle sohbet eden Yıldırım, bir öğrencinin “ne iş yapıyorsun” sorusu üzerine, “iş arıyorum” karşılığı vermesi ziyarete gelen heyetin gülüşmelerine neden oldu.

Binali Yıldırım daha sonra ise Bahçelievler Belediye Lideri Dr. Hakan Bahadır’ı makamında ziyaret ederek Lider Bahadır’dan belediyenin faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.