Beypazarı Kaymakamı değişti Detaylar haberimizde

Beypazarı Kaymakamı değişti Detaylar haberimizde
Hediye sipariş alışveriş ankara
10.01.2021
A+
A-

Ankara Beypazarı ilçesi Kaymakamı değişti.

16 aydır Beypazarı kaymakamı olarak görev yapan Temel Ayca, geçici görevlendirme ile Ankara valiliği Hukuk Müşaviri olarak görevlendirildi.

Kaymakam Temel Ayca, gece 23.30 itibariyle Beypazarı Kaymakamlığı görevinden ayrılmış olup, yine saat 23.30 itibariyle Beypazarı Kaymakamlığına Ankara Vali yardımcısı Bilal Bozdemir, Beypazarı kaymakamı olarak görevlendirildi.

Temel Ayca yaptığı açıklamada “Beypazarı Kaymakamı olarak 16 aydır devam eden görevim bugün itibariyle sona ermiştir. Ankara Valiliği Hukuk Müşaviri olarak görevlendirildim. Beypazarı’nda birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarıma ve değerli Beypazarlı vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.” ifadesini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bilal Bozdemir kimdir?

Bozdemir, 1972 yılında Karaman ili Ermenek ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

Sırasıyla Osmaniye-Sumbas Kaymakamlığı, Bayburt-Aydıntepe Kaymakamlığı, Siirt Vali Yardımcılığı, Çanakkale-Bozcaada Kaymakamlığı, Afyonkarahisar-Çay Kaymakamlığı, Giresun-Şebinkarahisar Kaymakamlığı, Malatya Vali Yardımcılığı, Sinop-Boyabat Kaymakamlığı, Hatay Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunan Vali yardımcısı Bozdemir, Dün gece saat 23.30 itibariyle Beypazarı Kaymakamı olarak görevlendirildi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.