Beyoğlu’nda çocuklar toplu sünnet şöleninde doyasıya eğlendi

Beyoğlu Belediyesi tarafından 27’incisi düzenlenen Beyoğlu Sünnet Şönleni’ne katılan 210 çocuk doyasıya eğlendi. Geçen sene korona virüs salgını …

Hediye sipariş alışveriş ankara
05.09.2021
A+
A-

Beyoğlu Belediyesi tarafından 27’incisi düzenlenen Beyoğlu Sünnet Şönleni’ne katılan 210 çocuk doyasıya eğlendi.
Geçen sene korona virüs salgını nedeniyle yapılamayan Beyoğlu Sünnet Şöleni’nin bu sene 27’ncisi yapıldı.
Beyoğlu Belediyesi’nin toplu sünnet şölenine 210 çocuk, aileleriyle birlikte katıldı. Hasköy Parkı’nda gerçekleştirilen şölende çocuklar, kendileri için hazırlanan animasyon şovları ve yarışlarla doyasıya eğlenirken çok sevilen çizgi sinemalardan “Rafadan Tayfa” karakterleri de unutulmaz bir şov sergiledi. Aileler şölende kendilerine verilen Cerrahi Süreç Kartı ile mutabakatlı hastanelere giderek çocuklarını sünnet ettirebilecek. Renkli imajlara sahne olan aktifliğe Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirel, Beyoğlu Belediye Lideri Haydar Ali Yıldız, Büyük Birlik Partisi İlçe Lideri Mustafa Yıldız, Ak Parti İlçe Lideri Avukat Enes Özkan ve Muhtarlar Derneği Lideri Songül Öztürk de katılarak çocukları yalnız bırakmadı.

“210 çocuğumuzu hoş bir formda giydirdik”
Çocukların birbirleriyle kaynaşıp tanışması için de hoş bir aktiflik olduğunu vurgulayan Beyoğlu Belediye Lideri Haydar Ali Yıldız, “Bizim inancımızda çocuklarımızın sünnet olmaları çok değerli.


Annelerin babaların anılarında hatıra olarak yer alıyor. Olağan bu klasik hale geldi Beyoğlu Belediyesi olarak geçen yıl salgın hasebiyle yapamamıştık. Okulların açılmasının çabucak öncesinde 210 çocuğumuzu hoş bir formda giydirdik.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Okul öncesinde bir bayram. Hoş açık havada alışılmış yeniden mümkün olduğu kadar pandemi kaidelerine uygun. Aileler çocuklar birbiriyle tanışsınlar diye bir ortaya getirdik hoş bir merasim oldu” dedi.
Sünnet olacaklardan 8 yaşındaki Ayaz Cemil Cebeci, “Buraya gelirken oyuncuları gördüm, Rafadan Tayfa gelecek.

Çok memnunum, heyecanlıyım, sünnet olacağım, inanamıyorum. Burası çok eğlenceli. Rafadan Tayfa sinemadan çıkıp buraya gelecek bence. Recep Tayyip Erdoğan çok uygun biri corona için bize yasak verdi fakat uygun yani bu adam uygun seviyorum onu.

Haydar Ali Yıldız Rafadan Tayfa’yı buraya getirdiği için ona minnettarlık duyuyorum” diye konuştu.
Bir buçuk yaşındaki oğlunu sünnet ettirecek olan Hatice Gezgin, “Çocuğumun ismi Yusuf Asaf Gezgin.

Beyoğlu Belediyesi’nin afişlerini gördüm ondan sonra gelen bildirilerde takip ediyordum. Bu sene çok hoş etkinlikler oldu onları takip ettiğimiz için oralardan haberimiz oldu.

Keyifli olduk afişi görünce çabucak gittik bir telefonumuzla bize yardımcı oldular. Her türlü ilgilendiler. Kağıt verecekler, ona nazaran hastaneye gideceğiz.

Benim de tek oğlum daha birinci kere bunu yaşıyorum çok mutluyum” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.