Başkan Yüce’den kurum ve kuruluşlara kandil ziyareti

Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Aziz, Regaip Kandili münasebetiyle kısıtlama saatinde vazife başında olan kurum ve kuruluşlarda çalışan …

Hediye sipariş alışveriş ankara
20.02.2021
A+
A-

Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Aziz, Regaip Kandili münasebetiyle kısıtlama saatinde vazife başında olan kurum ve kuruluşlarda çalışan işçiyle bir ortaya geldi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Şanlı, Regaip Kandili münasebetiyle kısıtlama saatinde misyon başında olan kurum ve kuruluşları ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında birinci olarak Adapazarı ilçesinde bulunan Sakarya Vilayet Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü çalışanlarını sonrasında ise birebir ilçede bulunan Zabıta Şube Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret etti. Sakarya İtfaiye Daire Başkanlığında itfaiyeciler ile de bir ortaya gelen Lider Şanlı daha sonrasında ise Serdivan ilçesi 32 Meskenler Mahallesi’nde bulunan polis uygulama noktasıyla Hızır İlyas Karla Uğraş grubuyla buluştu. Beğenilen sohbet çerçevesinde geçen gerçekleşen kandil ziyaretlerinde ise Lider Ulu, kısıtlama saatlerinde vazife başında olan kolluk kuvvetleri ve çalışanlara kandil simidi ile kabak tatlısı ikram etti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.