Başkan Savran, karla mücadele çalışmalarını denetledi

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, belediye takımlarınca kentin farklı noktalarında gerçekleştirilen karla uğraş çalışmalarını denetledi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
18.02.2021
A+
A-

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, belediye takımlarınca kentin farklı noktalarında gerçekleştirilen karla uğraş çalışmalarını denetledi. Gece yarısı vazife başındaki belediye işçilerine kolaylıklar dileyen Lider Savran, “Vatandaşlarımız müsterih olsun. Takımlarımız sabaha kadar alanda olacak.” dedi.

Nevşehir’de dün gece saatlerinden itibaren tesirli olan ağır kar yağışının akabinde belediye takımları ana arterlerin yanı sıra mahallelerde tuzlama çalışmalarına sürat kesmeden sürdürüyor.

30 işçi ve çok sayıda iş makinesi ile kentin çeşitli noktalarında karla çaba için ağır bir mesai harcayan belediye gruplarının çalışmalarını denetleyen Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, çalışmalarda misyon alan işçilere kolaylıklar diledi.

Beraberinde Meclis 1. Lider Vekili Ahmet Ağır ve Lider Yardımcısı Ersin Erol ile birlikte Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Bekdik Mahallesi, 2000 Meskenler Mahallesi ve Esentepe Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Lider Savran, yürütülen çalışmalara ait bilgiler aldı.

2000 Meskenler Mahallesi’ndeki incelemeleri sırasında hastane çıkışında durakta otobüs bekleyen bir aileyi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ilişkin araçla meskenlerine bıraktıran Savran, “Meteorolojinin uyarısı ile birlikte kar yağışı için günler öncesinden tüm önlemlerimizi aldık. Yağışın başlaması ile birlikte Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Paklık İşleri Müdürlüğü gruplarımız adeta seferber oldu. Şu anda da Fen İşleri Müdürlüğümüz çok sayıda işçi ve iş makinesi ile alanda çalışmalarını sürdürüyor. Hava sıcaklığının eksi 10 dereceye kadar düşmesi ve beraberinde yağışın devam etmesi münasebetiyle takımlarımız büyük bir özveri ile vazifelerini yerine getiriyor. Vatandaşlarımız müsterih olsun. Belediyemiz çalışıyor ve bizlerde gruplarımızın başındayız” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.