Başkan Özkan’dan çalışmalara yakın takip

Karacabey Belediye Lideri Ali Özkan, kırsalda yürütülen çalışmaları teftiş etti.

Geçtiğimiz günlerde Orhaniye, İkizce ve Yenikaraağaç …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.01.2021
A+
A-


Karacabey Belediye Lideri Ali Özkan, kırsalda yürütülen çalışmaları teftiş etti.

Geçtiğimiz günlerde Orhaniye, İkizce ve Yenikaraağaç mahallelerinde yol ve mahalle içi parke taşı döşeme çalışmalarını denetleyen Özkan’ın bir sonraki durağı ise Beylik ve Yenisarıbey mahalleleri oldu. İncelemelerde Beylik Mahallesi Muhtarı Ersin Ayyıldız da yer alırken, sıhhat ocağının akabinde birebir mahallede bulunan pazar alanı ziyaret edildi.

Özkan, “Bütün mahallelerimizde, vatandaşlarımız ve mahalle muhtarlarımız tarafından bizlere iletilen talepleri kıymetlendiriyoruz. Her bir talebi inceliyor, imkanlarımız ve planlamamız dahilinde hizmete koşuyoruz. Hedefimiz, merkez ve kırsaldaki tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımız için çağdaş ve pratik ömür koşulları sunmak” dedi.

Beylik Mahalle Muhtarı Ayyıldız da yapılan çalışmalardan ötürü Lider Ali Özkan ve belediye işçisine mahalle halkı ismine teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Özkan, sonraki durağında ise Yenisarıbey Mahallesi’nde pırasa paketlemesi yapan mahalleliyle buluştu. Özkan burada, Karacabey Ovasının güçlü tarım eserleri çeşitliliğine vurgu yaparak, kentin üreticiler için her vakit öncelikli adres olduğunu lisana getirdi. Özkan pırasa dizen vatandaşlara kolaylıklar dileyerek, vatandaşların talep ve tekliflerini de dinledi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.