Başkan Oğuz’dan barınma sorunu yaşayan öğrencilere: “Mağdur olmalarına müsaade etmeyiz”

Kendisi öğretmen olan Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, kamp merkezlerinin barınma meşakkati yaşayan üniversite öğrencilerine süreksiz …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.09.2021
A+
A-

Kendisi öğretmen olan Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, kamp merkezlerinin barınma meşakkati yaşayan üniversite öğrencilerine süreksiz olarak fiyatsız konaklama hizmeti vereceğini belirterek, “Öğrencilerimizin kalacak yer nedeniyle mağdur olmasına müsaade etmeyiz” dedi.
Öğretmen olan Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinden ilçelerine üniversite okumaya gelen ve konaklama sorunu yaşayan öğrencilerin mağdur olmaması için harekete geçti.
Oğuz, kamp merkezlerinin barınma zahmeti yaşayan üniversite öğrencilerine süreksiz olarak fiyatsız konaklama hizmeti vereceğini duyurdu.

Toplumsal medya hesaplarından öğrencilere seslenen Lider Oğuz, “İlçemizde üniversite okuyan öğrencilerimizin kalacak yer nedeniyle mağdur olmasına müsaade etmeyiz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Sevgili öğrencilerimizi kamp merkezimizde süreksiz olarak konuk edeceğiz” dedi.

Otel konforunda olan Kahramankazan Belediyesi Kamp Merkezi, kalacak yer bulmakta zorlanan öğrencilere süreksiz olarak fiyatsız hizmet verecek.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.