Başkan Oğuz: “Üniversite öğreniminiz boyunca sizlerin Kahramankazan’daki ailesi olacağız”

Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinden üniversite eğitimi için ilçeye gelen öğrencilerle bir ortaya geldi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
06.10.2021
A+
A-

Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinden üniversite eğitimi için ilçeye gelen öğrencilerle bir ortaya geldi. Konaklayacak yer buluncaya kadar belediye kamp merkezinde konuk ettikleri öğrencilerle buluşan Oğuz, “Ülkemizin geleceği olan siz değerli gençlerimizin her vakit yanındayız” dedi.
Öğretmen olan Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinden ilçelerine üniversite okumaya gelen ve konaklama sorunu yaşayan öğrencilere belediyenin kamp merkezinin fiyatsız konaklama hizmeti vereceğini duyurmuştu.
Oğuz’un daveti üzerine belediyeye başvuran üniversite öğrencileri, belediyenin kamp merkezinde konaklamaya başladı.

Lider Oğuz, kamp merkezinde konaklayan üniversite öğrencilerini ziyaret etti. Sohbet ettiği öğrencilere kazandıkları okulların ve tahsil hayatlarının güzel uğurlu olması temennisinde bulunan Oğuz, kendi öğrencilik ve öğretmenlik hayatına ait anılarını paylaştı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Kahramankazan Belediyesi olarak öğrencilerin her vakit yanında olduklarını tabir eden Oğuz, gençleri ilçelerinde konuk etmekten memnunluk duyduklarını belirterek, “Üniversite tahsiliniz boyunca sizlerin Kahramankazan’daki ailesi olacağız. Sizlerin rahat etmesi için elimizden gelen uğraşı göstereceğiz.

Ülkemizin geleceği olan siz değerli gençlerimizin her vakit yanındayız” dedi.

Üniversite öğrencileri de kendilerine kamp merkezinde konaklama imkanı sunan Lider Oğuz’a ve Kahramankazan Belediyesi’ne teşekkür etti.

Öğrenciler, bu ziyaretin kendileri için epey manalı olduğunu belirterek, kendilerine gösterilen içten ve samimi ilgiden duydukları memnuniyeti lisana getirdiler.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.