Başkan Oğuz liselilerle tecrübelerini paylaşıyor

Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, liseli gençlerle bir ortaya gelmeye devam ediyor. Öğrencilerle deneyimlerini ve yaşadıklarını paylaşan …

Hediye sipariş alışveriş ankara
25.11.2021
A+
A-

Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, liseli gençlerle bir ortaya gelmeye devam ediyor. Öğrencilerle deneyimlerini ve yaşadıklarını paylaşan Lider Oğuz, gençlerden maksatlarına ulaşmak için durmadan yürümelerini isterken, kendilerinin daima yanlarında olacakları iletisini verdi.
21 yıllık edebiyat öğretmeni olan Lider Oğuz, “Öğretmen Lider Gençlerle Buluşuyor” aktifliği kapsamında lise öğrencileriyle buluşmayı sürdürüyor.
Lider Oğuz’un son durağı Şehit Ali Anar Anadolu Lisesi oldu. Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen aktifliğe öğrenciler ağır ilgi gösterdi. Lider Oğuz, liseli gençlere öğrencilik yıllarından ve yaşadığı olaylardan örnekler verdi. Hayatta maksatların kıymetine değinen Oğuz, çocukluğundan bu yana kendine koyduğu amaçlardan ve bu maksatları sırasıyla gerçekleştirmek için yaptıklarından bahsetti. Öğrencilerden de kendilerine maksatlar belirlemeleri ve bu amaçlara ulaşıncaya dek yürümelerini isteyen Oğuz, dünyaya istikamet veren insanların muvaffakiyete bu yolla ulaştıklarının altını çizdi.

Oğuz, “Sağlam bir amacınız varsa hayatta her şey sizin niyetinize ve gayenize hizmetkar olur. Maksadınızı belirlerken egoist olmayın. Siz bu toprağın çocuğusunuz. Sorumluluklarınız, sadece ailenize karşı değildir.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Milletinize karşı da sorumluluklarınız var, bunu asla unutmayın” dedi.
Oğuz, öğrencilere kendilerinin daima yanlarında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi.
Lider Oğuz, daha sonra belediye olarak öğrencilere yönelik yaptıkları hizmetleri anlattı.

Oğuz, ilçede ikamet eden 500 üniversite öğrencisine her ay burs verdiklerini, binlerce öğrenciye kırtasiye seti dağıttıklarını ve çok sayıda öğrenciye de kıyafet yardımı yaptıklarını söyledi. Öğrenci dostu bir belediye olduklarını ve her vakit öğrenci ve öğretmenlerin yanında olmaya devam edeceklerini tabir eden Oğuz, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Lider Oğuz öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.