Başkan Kartoğlu’ndan Başakşehirli gençlere eğitim çağrısı

Başakşehir Belediye Lideri Yasin Kartoğlu, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasının akabinde, tüm Başakşehirli gençleri ilçe genelinde bulunan …

Hediye sipariş alışveriş ankara
12.09.2021
A+
A-

Başakşehir Belediye Lideri Yasin Kartoğlu, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasının akabinde, tüm Başakşehirli gençleri ilçe genelinde bulunan bilgievleri, gençlik merkezleri ve kütüphanelere davet etti. Lider Kartoğlu, eğitim merkezlerinin gençlerin buluşma noktası olduğunu söyledi.
Başakşehir Belediye Lideri Yasin Kartoğlu, 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlamasının akabinde ilçe genelinde bulunan eğitim merkezlerinin başında yer alan Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bilgievi’ni ziyaret etti.
Kültür sanattan akademik derslere kadar birçok alanda eğitimlerin verildiği bilgievlerinden gençleri istifade etmeye çağırdı.

Başakşehir Belediyesi’nden gençlere eğitim desteği
Başakşehir Belediyesi olarak gençlerin eğitimlerine katkı sağlamaktan memnunluk duyduklarını belirten Lider Kartoğlu, “Başakşehirli gençlerimiz için üretiyor, geliştiriyor, eğitimlerine rol model olacak projeler hazırlıyoruz.

Gençlerimizin bilgiye kolay ve süratli bir biçimde ulaşmaları ismine ilçemizin dört bir yanına bilgievleri, gençlik merkezleri ve kütüphaneler yapıyoruz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Kültür sanattan akademik derslere, kütüphanelerden ders çalışma alanlarına kadar birçok imkânı tek çatı altında topluyoruz.” diye konuştu.
“Tüm tedbirleri aldık”
Eğitim merkezlerinin tamamında Kovid-19 önlemlerinin alındığını söyleyen Lider Kartoğlu, “Maske, uzaklık ve paklık bahislerinde tüm tedbirlerimizi aldık.

Eğitim merkezimize gelen tüm gençlerimizin ateşlerini ölçüyor, maske takmalarına dikkat ediyor ve en az 2 metre aralık kuralına uymaları istikametinde bilgilendirme yapıyoruz” halinde konuştu.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.