Başkan Ertuğrul Çetin, minik öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Pursaklar Belediyesi Nezaket Kreş Okulu’nda yüz yüze eğitim gören öğrenciler, karne heyecanı yaşadı.

Korona virüs salgın nedeniyle toplumsal …

Hediye sipariş alışveriş ankara
23.01.2021
A+
A-


Pursaklar Belediyesi Nezaket Kreş Okulu’nda yüz yüze eğitim gören öğrenciler, karne heyecanı yaşadı.

Korona virüs salgın nedeniyle toplumsal ara kurallarına uygun bir biçimde yapılan karne merasiminde yüz yüze eğitim gören Nezaket Kreş okulu öğrencileri, birinci karnelerini alarak yarıyıl tatiline girdi.

Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Devri sonunda minik öğrencilere karnelerini dağıtıp sevinçlerine ortak oldu.

“Minik öğrencilerimizin birinci karnelerini alırken mutluluklarına ortak olmak istedik”

Okul hayatına yeni başlayan öğrencilerin birinci karne heyecanında yanlarında olmak istediklerini belirten Belediye Lideri Ertuğrul Çetin; “Her yıl tüm öğrencilerimizin heyecanla ve coşkuyla beklediği karne dağıtım törenlerimizi bu sene buruk bir biçimde kutluyoruz. Nezaket Kreşimizde eğitimlerine devam eden minik yavrularımız yarıyıl muvaffakiyet dokümanlarını aldılar. Karne heyecanını bir nebze de olsa yaşamak nasip oldu. Bizlerde minik öğrencilerimizin birinci karnelerini alırken yanlarında olarak mutluluklarına ortak olmak istedik. Minik yavrularımızın hepsini gözlerinden öpüyorum. Hayatın en kısa müddette olağana dönmesiyle bir arada kalabalık sınıflarda bu hoş heyecanı ve memnunluğu daima birlikte yaşamayı temenni ediyorum” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.