Başkan Ataç, “Kurduğumuz güzel diyalog ve samimiyete dayalı güven ortamı devam edecek”

Tepebaşı Belediye Lideri Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı’nda kurdukları hoş diyalog ve samimiyete dayalı itimat ortamının devam edeceğini belirterek …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.09.2021
A+
A-

Tepebaşı Belediye Lideri Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı’nda kurdukları hoş diyalog ve samimiyete dayalı itimat ortamının devam edeceğini belirterek, “Şehrimizi daha da hoş yarınlara daima birlikte taşıyacağız” dedi.
Lider Ataç son olarak Şeker Mahallesi’nde TOKİ Sıraevler sakinleri ile bir ortaya geldi.
Sıraevler Belde Evi’nde site idaresi ile sohbet eden Lider Ataç, talepleri ve soruları dinledi. Belediye çalışmaları hakkında Sıraevler sakinlerine bilgiler de veren Lider Ataç, mahalleliler ile bir ortaya gelerek yaptığı istişarelerin, hizmetlerin kaliteli formda vatandaşa ulaşmasında çok kıymetli olduğunu kaydetti. Sıraevler sakinleri de Lider Ataç’a ziyareti ve belediye çalışmaları için teşekkürlerini iletti. Lider Ataç daha sonra Sıraevler’de faaliyet gösteren esnafları da dükkanlarında ziyaret etti. Esnaflar ile sohbet eden Lider Ataç, bol yararlar temennisinde bulundu.

Vatandaş buluşmalarına ait bir değerlendirmede bulunan Lider Ataç, “Hemşehrilerimiz ile her noktada bir ortaya gelmeyi sürdürüyorum.
Bugün de Sıraevler’de esnafımızın yanı sıra mahalle sakinlerimiz ile buluştuk.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Vatandaşlarımız ile aramızdaki hoş diyalog beni çok keyifli ediyor. Eskişehirliler, Tepebaşı Belediyesi’ne inanç duyduğunu ve eşitçe dağılan kaliteli hizmetten ötürü keyifli olduğunu belirtiyor.

Gittiğimiz her yerde gösterdikleri ilgiden ötürü tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Tepebaşı’nda kurduğumuz bu hoş diyalog, samimiyete dayalı itimat ortamı devam edecek.

Kentimizi daha da hoş yarınlara daima birlikte taşıyacağız” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.