Basınca dayanamayan boru patladı, fışkıran su yaşlı kadını isyan ettirdi: “Yangın var diye bağıracağım şimdi”

Tekirdağ’da basınç nedeniyle içme suyu borusu ucundaki su tapasının yerinden fırlaması sonucu tazyikli su tek katlı binanın çatısına kadar …

Hediye sipariş alışveriş ankara
02.03.2021
A+
A-

Tekirdağ’da basınç nedeniyle içme suyu borusu ucundaki su tapasının yerinden fırlaması sonucu tazyikli su tek katlı binanın çatısına kadar fışkırdı. Kendi gayretiyle tazyikli suyu durdurmakta başarılı olamayan Selma Döner, “Evin içi su doldu, yangın var diye bağıracağım şimdi” diyerek reaksiyon gösterdi.

Malkara’nın Hacıevhat Mahallesi Şehit Selim Vural Caddesi üzerinde içme suyu sınırı borusu ucundaki su tapası basınca dayanamayarak patladı. Tazyikli formda akan su, apartman girişi ile tek katlı bir meskenin çatısına fışkırdı. Tonlarca su yola akarken, uykudan kalkan apartman sakinleri duruma reaksiyon gösterdi.

“Dondum, her yerim sırılsıklam oldu”

Tazyikli suyun akışını engellemeye çalışan apartman sakini Selma Döner, “Dondum artık hastanelik oldum bu suyla uğraşırken, her yerim sırılsıklam oldu. Meskenin içi su doldu, yangın var diye bağıracağım artık. Akşamdan beri bu su boşa akıyor” diye konuştu.

Şikayet üzerine olay yerine gelen TESKİ grubu, su patlağına müdahale ederek, arızayı giderdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.