Bakan YILDIZ’dan Bölgemize yönelik açıklamalar VİDEO

Hediye sipariş alışveriş ankara
05.04.2014
A+
A-

taner_yildiz
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Beypazarı ilçesini ziyaretinde, “Buralarda güzel yatırımlarımız olacak. Nallıhan’a ve Beypazarı’na birçok bakanın gelmesini tavsiye edeceğim. Bölge maden bakımından oldukça zengin” dedi.

Yıldız, Beypazarı ilçesinde, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ı belediyede ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Yıldız, belediyede yeni ve eski 3 belediye başkanını bir arada görmenin ve kaynaşmanın büyük bir erdemlik olduğunu ifade ederek, “Birbirine anlayış gösteren, birbirini olgunlukla karşılayan 3 başkanın, birbiriyle bu kadar yakın olması, gerçekten çok ciddi bir erdemliktir. Gittiğimiz birçok yerde bunu göremiyoruz. O yüzden bence, Türkiye siyasetinde yerel seçimler adına örnek olabilecek bir Beypazarı söyleyelim. Bunu özellikle yerel ve ulusal basına verelim. Birçok yerde bu erdemliği görmemiz lazım artık. Beypazarı için bu olgu safhası çoktan oluşmuş. Birbirini destekleyen, Beypazarı taş üstüne taş koyan insanların olduğu bir yer. Beypazarı’nın belediyecilikte kurumsal hafızası çoktan oluşmuş bile” diye konuştu.

Beypazarı’na doğalgaz getirilmesi için birkaç ay önce anlaşma yapıldığını hatırlatan Yıldız, “İlgili firma ile bir kez daha görüşeceğim. Beypazarı ilçesi bir an öncesi doğalgaza kavuşsun” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Yıldız, Beypazarı ve Çayırhan arasına 3. termik santrali yapılmasına yönelik çalışmaların sürdüğünü dile getirerek, şunları kaydetti:

“Bölgede çalışmalar sürüyor ama netleşen bir durum yok. Beypazarı’nın yer altı zenginlikleri yalnızca kömürle sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda, metalik madenler mevcut ve trona madeni ile de ciddi rezervlerimiz bulunuyor. Beypazarı’nın yer altı zenginliği maden bakımından, oldukça zengin olduğu kadar, yer üstü de çok zengin. Beypazarı, Nallıhan ve Ayaş’ta hep bunu görüyoruz. Buralarda güzel yatırımlarımız olacak. Nallıhan’a ve Beypazarı’na birçok bakanın gelmesini tavsiye edeceğim. Bölge maden bakımından oldukça zengin.”

Bakan Yıldız, daha sonra Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’la çarşıda esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.