Bakan Koca: “Her bir sağlık personelimiz iyi bir eğitimin eseridir”

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sağlıkçılara moral ve dayanak gayeli yaptığı paylaşımına yanıt verdi. Bakan …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.12.2020
A+
A-


Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sağlıkçılara moral ve dayanak gayeli yaptığı paylaşımına yanıt verdi. Bakan Koca, “Her bir sıhhat çalışanımız âlâ bir eğitimin yapıtıdır. Nazik iletileri sebebiyle Bakan Arkadaşım Prof. Dr. Ziya Selçuk’un nezdinde tüm eğitim topluluğumuza teşekkür ederiz” dedi.

Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafından, öğretmenler, yöneticiler ve bütün eğitim ailesinin iştirakiyle, salgın sürecinde büyük bir fedakârlıkla çalışan sıhhat çalışanlarına teşekkür ve moral hedefli “#sağlıkçılarımızlayız” isimli hashtag çalışması başlatıldı. Bu çalışmayı kendi toplumsal medya hesabından paylaşan Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’yı da etiketleyerek, “Nezdinizde tüm sağlıkçılarımıza teşekkürler” tabirlerini kullandı.

Bakan Selçuk’un bu paylaşımına karşılık olarak toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Sıhhat Bakanı Koca ise, “Her bir sıhhat çalışanımız yeterli bir eğitimin yapıtıdır. Nazik bildirileri sebebiyle Bakan Arkadaşım Prof. Dr. Ziya Selçuk’un nezdinde tüm eğitim topluluğumuza teşekkür ederiz” tabirlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.